Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в ХІ Міжнародному медичному форумі 2020

Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в ХІ Міжнародному медичному форумі «Інновації в медицині – здоров’я нації», який відбувся 16 - 18 вересня 2020 року в ВЦ «ACCO International», м. Київ.

Міжнародний Медичний Форум «Інновації в медицині – здоров’я нації» – це масштабний комплексний захід інноваційної спрямованості в галузі охорони здоров’я України, який об’єднує науково-практичну програму, школи, виставки та спеціалізовані експозиції і створює міжнародну платформу для обміну досвідом та підвищення кваліфікації фахівців охорони здоров’я.

На нашому стенді були представлені УЗД-апарати виробництва GE Healthcare, рентгенапарат виробництва Italray, наркозно-дихальний апарат GE Healthcare, медичні меблі. Також  відвідувачі отримали консультацію про надсучасний лінійний прискорювач Halcyon від Varian Medical Systems.

Усі відвідувачі мали можливість  протестувати новинки апарати УЗД, а також прийняти участь у розіграші цінних подарунків.

Нам було дуже приємно зустрітися на нашому стенді з партнерами, постійними та новими клієнтами, та обговорити поточні та перспективні проекти.

Щиро дякуємо нашим клієнтам та партнерам за довіру до нашої компанії!