Компанія «Протек Солюшнз Україна» — партнер навчального проєкту «Невідкладне УЗД»

1-3 серпня в Одесі, на базі пологового будинку №2, пройде практичний курс з невідкладної ультразвукової діагностики. Захід орієнтований на неонатологів і анестезіологів-реаніматологів. Організатор — медична науково-освітня платформа Medvoice за підтримки компанії «Протек Солюшнз Україна».

Учасники курсу розглянуть протоколи УЗД та послідовність оцінки ЕхоКГ у різних невідкладних станах. Також, окрім теоретичного модуля, на них чекає симуляційний тренінг, що проводитиметься з використанням УЗ-систем Versana, виробництва GE Healthcare: стаціонарної Versana Balance і портативної Versana Аctive.

Це УЗ-апарати нового покоління, оснащені найновішими технологіями формування зображення та широким інструментарем для проведення всіх видів первинної діагностики.

Також учасникам заходу будуть презентовані обладнання GE Healthcare для моніторингу стану пацієнта та комплексні рішення для лікарень і пологових будинків з реанімації та неонатології.

Нагадаймо: до 31 серпня компанія «Протек Солюшнз Україна» пропонує реанімаційне обладнання за спеціальними цінами. Докладніше — запосиланням