Компанія «Протек Солюшнз Україна» на виставці Public Health 2020

Компанія «Протек Солюшнз Україна» взяла участь в 29-ій Міжнародній медичній виставці «PUBLIC HEALTH», яка відбулася з 7 по 9 жовтня 2020 року в Міжнародному виставковому центрі, м. Київ.

Виставка «PUBLIC HEALTH» - це перший в Україні та четвертий в Європі захід міжнародного рівня. Високу якість організації події підтверджено сертифікатом UFI - Всесвітньої асоціації виставкової індустрії.

Щороку «PUBLIC HEALTH» збирає більше 300 провідних виробників і дистриб'юторів обладнання, послуг, медикаментів, виробів медичного призначення з України та інших країн. Більше двох десятків років виставка допомагає розширити ринок та зміцнити партнерські зв'язки компаніям з країнами Європи, США, Китаю, Азії.

На нашому стенді було представлено діагностичне обладнання від світових лідерів GE Healthcare (США) та  Italray (Італія).

Усі відвідувачі нашого стенду мали можливість  протестувати найсучасніші технології  ультразвукової діагностики, а також прийняти участь у розіграші цінних подарунків.

Нам було дуже приємно зустрітися на нашому стенді з партнерами, постійними та потенційними клієнтами, та обговорити поточні та перспективні проекти.

Дякуємо нашим клієнтам та партнерам за довіру до нашої компанії!