Компанія Protech Solutions Ukrainе вивела на ринок новий бренд рентгенодіагностичного обладнання — Italray

Продуктовий портфель компанії Protech Solutions Ukrainе поповнився рентгенодіагностичним обладнанням Italray.

В асортименті італійського бренду представлені палатні аналогові рентген-апарати Corsix з фіксованим анодом (потужність генератора — 4 і 16 кВт) та Corsix-R — з ротаційним (16, 32 кВт). Також доступні для замовлення цифрові системи Corsix DR (32 кВт) і XFM. Остання є флагманською моделлю в лінійці палатних рентген-апаратів компанії і оснащується високочастотним мікропроцесорним генератором потужністю 40 кВт з ротаційним анодом, вбудованою робочою станцією з 19-дюймовим рідкокристалічним екраном, а також акумуляторною літій-іонною батареєю великої ємності, що гарантує до 8,5 години автономної роботи.

С-дуги Italray — це дві моделі з генераторами потужністю 5 кВт (Carmex) і 15 кВт (Carmex RK). Апарати призначені для проведення традиційної рентгенографії та постійної й імпульсної флюороскопії в умовах операційної, а також приймальних і травматологічних відділень.

Лінійка мамографів Italray представлена в Україні трьома моделями, включаючи найновішу розробку — D-Tomo. Система оснащується опційним пакетом Tomosynthesis для проведення тривимірного (3D) сканування молочної залози. На відміну від традиційного скринінгу, під час томосинтезу рентгенівська трубка обертається навколо молочної залози і робить серію знімків, які обробляються процесором мамографічної системи і об’єднуються в 3D-модель. З її допомогою лікарі можуть роздивитися кожний міліметр тканими грудей на різних зрізах, виявляючи найменші новоутворення, які можуть бути непомітні під час звичайної мамографії або УЗ-дослідження грудей.

Обладнання в Україну постачатиметься із заводу Italray у Флоренції. Максимальний термін доставки — 60 днів. Protech Solutions Ukrainе здійснюватиме гарантійний та післягарантійний сервісний супровід. Крім того, фахівці компанії забезпечуватимуть монтаж та введення в експлуатацію рентгенодіагностичних систем та проводитимуть навчання лікарів на встановленому обладнанні.

Italray (Італія) понад 45 років спеціалізується на розробці, виробництві та дистрибуції рентгенологічного обладнання, пропонуючи клієнтам інноваційні, надійні та доступні рішення. Стратегія Italray передбачає забезпечення всього процесу — від розробки і тестування продукту до реалізації клієнту з постачанням послуг і запасних частин у післягарантійний період. Компанія має власний відділ R&D (досліджень і розробок) з висококваліфікованими інженерами та експертами у галузі механічних та електронних систем, розробки програмного забезпечення. Вся продукція виробляється на заводі компанії в Італії.

ЗАМОВИТИ ОБЛАДНАННЯ Italray >>>