Херсонський онкодиспансер отримав від Протек Солюшнз лінійний прискорювач Unique (Varian)

Протек Солюшнз приступила до першого етапу установки лінійного прискорювача Unique виробництва Varian Medical Systems, Inc.

Херсонський облонкодиспансер за підсумками тендера замовив у ТОВ «Протек Солюшнз Україна» лінійний прискорювач виробництва Varian Medical Systems, Inc.

І вже в кінці 2018 року в обласний онкологічний диспансер наша компанія доставила лінійний прискорювач Unique  для подальшої установки.

Довгоочікуваний лінійний прискорювач, загальною вагою 11 тонн, вже очікує завершення інженерних робіт і безпосередньої установки. 

Головний лікар називає цю подію історичною, адже наявність такого апарату - крок до створення на базі онкодиспансеру Центру променевої терапії, який буде надавати послуги пацієнтам не тільки з Херсонської, а й Миколаївської, Запорізької та Одеської областей.

«За допомогою лінійного прискорювача можна підвести високу дозу і уникнути негативного впливу на здорові ділянки. Лікування можна буде здійснювати для всіх локалізацій раку.

Також безпечно лікувати дітей. Оскільки їх організм знаходиться в стані постійного зростання, то будь-яке пошкодження здорових тканини може привести до ускладнень. Раніше маленьких пацієнтів направляли на лікування до Києва», - розповіла головний лікар.

Лінійний прискорювач Unique >>>