Чорна п'ятниця від Протек Солюшнз Україна!

Встигніть придбати УЗД апарати GE Logiq P7, Vivid T8 з 3 датчиками, наркозно-дихальний апарат Carestation C30 та медичні меблі за СУПЕР цінами!

Акція дійсна 26.11.2021 - 03.12.2021

УЗД апарат Logiq P7 (+ 3 датчики)

  Забезпечує високу якість діагностики та точні результати досліджень. Задовольняє найрізноманітніші клінічні потреби завдяки широкому вибору датчиків.

  Нова ціна: $ 33 540

   Докладніше

УЗД апарат Vivid T8 (+ 3 датчики)

Універсальний ультразвуковий апарат серед кардіосистем. Може застосовуватися не тільки в кардіологічних дослідженнях, а й у загальній діагностиці.

   Нова ціна: $ 37 400

   Докладніше

Наркозно-дихальний апарат Carestation C30 

Апарат штучної вентиляції легень допоможе Вам забезпечити надійну анестезію пацієнтам, залишаючись в межах свого бюджету. Забезпечує проведення інгаляційної анестезії у дорослих та дітей без зміни мішка,  по напівзакритому та напіввідкритому контурах.

  Нова ціна: $ 22 193

   Докладніше

Крісло гінекологічне АР 4010

 Повністю електричне крісло з анатомічним підголівником. Двосекційне , з електричним регулюванням висоти та секцій, з функцією Тренделенбург. Має елегантний анатомічний дизайн. Робоче навантаження: 180 кг

   Нова ціна: $ 3 553

   Докладніше

Крісло для забору крові MR 5160

Крісло для забору крові з фіксованою висотою, на 4-х колесах. Два передніх колеса оснащені фіксаторами напрямку, а задні колеса оснащені індивідуальними гальмами.
Виробництво: Givas (Італія)

  Нова ціна: $ 1 444

   Докладніше

Кушетка медична AV 4034

Обладнана електричним регулюванням по висоті й гідравлічним регулюванням спинної секції. Має округлі кути, що не травмують під час проведення медичних процедур і забезпечують комфортний доступ до пацієнта. Допомагає персоналу якісно та швидко надати медичну допомогу. 

  Нова ціна: $ 1 444

  Докладніше

Кушетка функціональна медична AV 4118

 Медична кушетка з двох секцій з електричним регулюванням висоти та положенням Тренделенбург, що здійснюється за допомогою 2-х електродвигунів та гідравлічним регулюванням спинної секції. Має округлі кути, які не травмують під час проведення медичних процедур та забезпечують комфортний доступ до пацієнта.

  Нова ціна: $ 2 221

   Докладніше

Кушетка функціональна медична AV 4114

 Медична кушетка з трьох секцій з електричним регулюванням висоти, спинної секції, положенням Тренделенбург, що здійснюється за допомогою 3-х електромоторів й механічного регулювання секції для ніг. Має округлі кути, які не травмують під час проведення медичних процедур та забезпечують комфортний доступ до пацієнта. 

Нова ціна: $ 2 554

Докладніше