Акція: реанімаційне обладнання GE Healthcare за спеціальними цінами

Компанія Protech Solutions Ukraine пропонує обладнання для реанімації виробництва GE Healthcare (США) за спеціальними цінами.

Наркозно-дихальний апарат GE 9100c NXT

Акція діє на наркозно-дихальний апарат моделі 9100c NXT для дорослих, дітей і новонароджених з можливістю роботи по напівзакритому контуру і проведення низькопотокової анестезії.

Загальна вартість апарата — 40 000 доларів.

  • У ціну включені: гарантія 12 місяців з моменту введення в експлуатацію; доставка до медичного закладу користувача; інсталяція; навчання персоналу.
  • Термін поставки — протягом 60 днів з моменту оплати авансового платежу.
  • При оформленні замовлення — подарунок: монітор пацієнта B105 sCAiO з модулем газоаналізу!

Відкрита реанімаційна система для новонароджених GE LULLABAY WARMER з вбудованим респіраторним блоком Lullaby Resus Plus

Відкрита реанімаційна система для новонароджених LULABAY WARMER призначена для забезпечення стабільного терморегульованого середовища, даючи змогу здійснювати швидкий і легкий доступ до дитини для проведення різних видів догляду та медичних маніпуляцій.

Загальна вартість апарата ВРС разом з системою фототерапії — 18 500 доларів.

  • У ціну включені: гарантія 12 місяців з моменту введення в експлуатацію; доставка до медичного закладу користувача; інсталяція; навчання персоналу.
  • Термін поставки — протягом 60 днів з моменту оплати авансового платежу
  • При оформленні замовлення — подарунок: система фототерапії для новонароджених Lullaby LED!


Акція діє
до 31 серпня 2020 року! 

Дізнайтеся подробиці та оформіть заявку за телефонами +38 (044) 593-43-25, +38 (095) 295-31-31, напишіть на OFFICE@PROTECH-SOLUTIONS.COM.UA або заповніть форму на сайті: