Акція до 8 березня на гінекологічні крісла!

В рамках акції до Дня весни, краси й жіночності Protech Solutions Ukraine дарує знижки на 2 гінекологічні крісла від європейських виробників: Givas та Famed!

При покупці 2-х одиниць - надається можливість розстрочки на 4 місяці!

Деталі акції й оформлення заявки: телефон +38(044)593-43-25, пошта  OFFICE@PROTECH-SOLUTIONS.COM.UA або на нашому сайті:

1) Крісло гінекологічне AP4010 від італійської фірми Givas!  Є на складі!  Ціна: 2750 € !

Електричне гінекологічне крісло Givas модель AP4010 - ідеальне гінекологічне крісло для щоденного використання в кабінетах жіночої консультації та сучасних клініках підвищеного комфорту.

  • Двосекційне гінекологічне крісло, електричне регулювання висоти та секцій, з функцією Тренделенбургу.
  • Наявність трьох електромоторів, всі рухи проводяться легко за допомогою 6 кнопок регулювання положення крісла. Для зручності використання в крісло гінекологічне вмонтовані тримачі длшя рук і ніг та гінекологічний лоток.
  • Анатомічна форма, оббивка спинної та тазової секцій надають максимального комфорту у викрристанні для п ацієнтів гінекологічного кріслаGivas.
  • Givas надає можливість оснащення гінекологічного кабінету в індивідуальному дизайні, відповідно до Ваших індивідуальних побажань.

 

2) Крісло гінекологічне FG-06 від польського виробника Famed!  Є на складі!  Ціна: 2000 € !

Медичне гінекологічне крісло FG-06 використовують для проведення обстеження, а також гінекологічних та урологічних процедур.У комплектацію може входити секція для ніг, за допомогою якої крісло може трансформуватися в операційний стіл для невеликих хірургічних втручань.

  • Медичне крісло FG-06 має закріплений рівень висоти сидіння;
  • Крісло опційно може комплектуватися додатковою сходинкою, за допомогою якої пацієнт отримує максимум комфорту при доступі до крісла, а також полегшує роботу лікаря;
  • Гінекологічне крісло має оббивку з м'яких матеріалів, обтягнутих вологостійким покриттям; 
  • Управління рівня нахилу спинної секції в ділянці сидіння виконується дуже плавно. Це забезпечується завдяки пневматичним пружинам з блокуванням;
  • Сегменти гінекологічного крісла виконані з безшовного шкірзамінника, які можуть бути виконані в двадцяти різних кольорах;
  • Основа крісла оснащена 5-ма ніжками, що регулюються по висоті, за допомогою яких лікар може добитися стабільного положення на нерівній підлозі.

 

Купити гінекологічне крісло по акції «До Дня весни, краси і жіночності!» — унікальна можливість зі знижкою оснастити гінекологічний кабінет сучасним обладнанням, що гарантує надійну роботу.

*Акція діє до 15.03.2017 включно.

НА ГОЛОВНУ >>>