logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Система Discovery IQ

 • GE Healthcare (США)
 • Система Discovery IQ
Обравши наш магазин ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові переваги

 • Комплекс комбінований для отримання медичних зображень методом ПЕТ/КТ
  Комплекс комбінований для отримання медичних зображень методом ПЕТ/КТ
  Discovery IQ — остання інновація компанії GE Healthcare в області ПЕТ/КТ — забезпечує як чудову якість зображення, так і надійну кількісну оцінку, без компромісів.
 • Лікар
  Лікар
  Новий ПЕТ-детектор LightBurst дає можливість виконати сканування з половиною стандартної дози і з мінімальними витратами часу. Discovery IQ дозволяє коригувати рух при візуалізації грудної порожнини.
 • Пацієнт
  Пацієнт
  Discovery IQ має дуже високу чутливість (до 22 імп/сек/кБк) і дуже великим осьовим полем зору (до 26 см). Це дозволить радіологам візуалізувати патології менших розмірів при менших дозах випромінювання.

Система Discovery IQ

Система Discovery IQ – це нова версія системи ПЕТ/КТ для досліджень всього тіла.

Discovery IQ включає в себе клінічно значущі інноваційні рішення еволюційної платформи, призначеної для створення нових і розширення існуючих можливостей проведення неінвазивної діагностичної візуалізації.

Більшість підсистем були вдосконалені для забезпечення додаткових можливостей під час проведення кількісної візуалізації за допомогою ПЕТ, здійсненні контролю функції дихання і роботи серця пацієнта, впровадження технологій ітеративної реконструкції ПЕТ і КТ, а також для підвищення ефективності робочого процесу.

ПЕТ/КТ-система (КТ 16 або 32 зрізи)

Платформа Discovery IQ оснащена вдосконаленим ПЕТ-детектором LightBurst, чутливість і параметри шумоеквівалентної швидкості рахунку (NECR) якого оптимізовані для проведення ПЕТ/КТ при роботі з низькими і високими активностями, що дозволяє скоротити час сканування і/або дозу опромінення.

LightBurst оснащено двоканальною технологією, що значно підвищує точність зчитування і дозволяє виконувати більш точні кількісні вимірювання ПЕТ для всіх ізотопів, включаючи 18F, 11C, 68Ga, 82Rb.

Платформу Discovery IQ можна також використовувати як автономний КТ-сканер OPTIMA CT540 з широким набором клінічних додатків (без нахилу гентрі). Він забезпечує виняткові можливості: підвищену швидкість, висока якість зображення при низькій дозі опромінення і повний обсяг діагностичних функцій.

Інструменти контролю руху Discovery IQ дозволяють зменшити число артефактів, пов’язаних із диханням і серцевими скороченнями, за рахунок збирання інформації про рух під час сканування і використання цих даних під час обробки ПЕТ/КТ-зображень.

Ефективний і швидкий щоденний контроль якості для Discovery IQ проводиться на початку сканування. Процедура щоденного контролю якості запускається при виконанні простого протоколу, займає менше 10 хвилин, при цьому генерується звіт.

Модуль енергозбереження переводить консоль управління, комп’ютери і гентрі в режим очікування, зводячи до мінімуму споживання енергії та тепловиділення другорядними пристроями.

Платформа Discovery IQ оснащена LightBurst — вдосконаленим детектором ПЕТ, розробленим для досягнення оптимальної ефективності виявлення змін і клінічної гнучкості. Чутливість нового детектора ПЕТ LightBurst і параметри шумоеквівалентної швидкості рахунку (NECR) оптимізовані для проведення ПЕТ/КТ при низькій і високій швидкості зчитування, що дозволяє скоротити час сканування і/або дозу опромінення при ПЕТ.

До складу інтегрованого гентрі Discovery IQ входять наступні елементи:

 • Система OPTIMA CT540, розроблена на основі детектора КТ з 24 рядами і 20 мм охопленням, а також технології складання трубки Discovery IQ з теплоємністю анода 6,3 MHU, що відповідає стандартам MITA XR-29-2013 Smart Dose.
 • Детектор ПЕТ LightBurst, що складається з 3/4/5 кілець ПЕТ з вбудованою електронною системою сканування в двухенергетичному режимі. Детектор LightBurst розроблений з метою забезпечення відповідності постійно зростаючим клінічним і науковим цілям. Можлива його модернізація на місці експлуатації до детектора з 5 кільцями, що забезпечить функціонування детектора з першокласної чутливістю.
 • Швидка система ПЕТ з ітеративною реконструкцією.
 • Консоль оператора Discovery IQ, що представляє стандартні рішення для робочого процесу з наступними розширеними функціями: RadRx для призначення пацієнтам варіанти дослідження; Q.Check для перевірки цілісності даних ПЕТ.
 • Апаратний стіл для укладання пацієнта, підставка для голови, фіксуючі ремені і аксесуари.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Система NM/CT 860
  GE Healthcare (США)
  Система NM 830
  Система NM 830
  GE Healthcare (США)
  Система NM/CT 850
  Система NM/CT 850
  GE Healthcare (США)
  Система NM/CT 870 CZT
  Система NM/CT 870 CZT
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  Операційний стіл SU-05 OPTIMA (05.9, 05.12)
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  Операційний стіл SU-07 FLARE
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  🔥Акція
  Операційний стіл SU-03
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  ★ експертів
  Операційний стіл SU-05 OPTIMA (05.15, 05.20)
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  Каталка WP-02 (Spark)
  Каталка WP-02 (Spark)
  Famed (Польща)
  ★ експертів
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Voluson™ Expert 22
  ★ експертів
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Vivid™ E95
  Новинка
  Ультразвуковий апарат (УЗД) LOGIQ Totus™