logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Комп’ютерний томограф Revolution Maxima

 • GE Healthcare (США)
Обравши наш магазин ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові переваги

 • Organ Dose Modulation
  Organ Dose Modulation
  Зменшує променеве навантаження на органи без втрати якості зображення та ускладнення робочого процесу. Використання цієї технології виключає застосування зовнішніх захисних пристроїв.
 • Функція Direct MPR
  Функція Direct MPR
  Дозволяє переходити від двомірного перегляду в тривимірний і автоматично отримувати аксіальні, сагітальні та корональні реконструкції.
 • Smart Flow
  Smart Flow
  Система Revolution Maxima з технологіями Smart Flow оптимізує роботу оператора, збільшуючи продуктивність до 40% за рахунок автоматизації від підготовки до постобробки зображень, швидкого позиціонування пацієнтів і доступу до необхідної інформації.

Комп'ютерний томограф Revolution Maxima

Дизайн та інновації

Дизайн комп’ютерного томографа Revolution Maxima реалізований з урахуванням найсучасніших рішень у комп’ютерній томографії з використанням технологій штучного інтелекту для оптимізації робочого процесу та підвищення ефективності експлуатації.

У Revolution Maxima реалізовані інноваційні компоненти ланцюжка візуалізації: Clarity детектор, вдосконалена система збору даних, рентгенівська трубка Performix 40 Plus та технології ітеративної реконструкції ASiR, ASiR-V (опції), що дозволяють отримати зображення високої якості для всіх пацієнтів у будь-яких клінічних ситуаціях.

Основні переваги

Висока продуктивність.

Сучасні технології реалізовані в приладі для підвищення продуктивності та зручності використання системи:

Інновації у конструкції самого гентрі, що дозволяють значно знизити шум при скануванні порівняно з попередніми томографами GE та підвищити комфорт пацієнта.

Оновлені алгоритми реконструкції IQ Enhance (IQE) для зменшення артефактів спірального сканування, що дозволяють без втрати якості використовувати високу швидкість руху столу.

Технологія захисту чутливих до опромінення поверхнево розташованих органів та тканин за допомогою модуляції анодного струму Organ Dose Modulation зменшує променеве навантаження на таргетні органи без втрати якості зображення та ускладнення робочого процесу.

Зображення

Revolution Maxima дозволяє отримувати зображення з високою роздільною здатністю завдяки модернізованій системі візуалізації Clarity.

Технологія ланцюжка візуалізації Clarity забезпечує високу просторову роздільну здатність, низький рівень шуму та мінімізацію артефактів у отримуваних зображеннях.

У Revolution Maxima реалізовані інноваційні компоненти ланцюжка візуалізації, що складається з детектору Clarity, системи збору даних (DAS), рентгенівської трубки PerformixTM40 Plus та технології ітеративної реконструкції ASiR-VTM / ASiRTM та дозволяє отримати зображення високої якості для всіх пацієнтів у будь-яких клінічних ситуаціях.

Dynamic Z-axis tracking

Технологія дозволяє в автоматичному режимі проводити безперервну корекцію пучка рентгенівського випромінювання для уникнення додаткового променевого навантаження на пацієнта на початку і кінці сканування в спіральному режимі.

Dosewatch — забезпечує підтримання мінімально прийнятного рівня променевого навантаження (ALARA), при цьому дозволяючи отримувати чіткі сфокусовані діагностичні зображення і запобігати надмірному опроміненню пацієнта.

ASiR-V

Інноваційна технологія ітеративної реконструкції (ASiR-V) забезпечує зниження інтенсивності шуму навіть при дуже низьких рівнях сигналу. Ця технологія націлена на підвищення з низькоконтрастної роздільної здатності та дозволяє зменшити променеве навантаження до 82% при роботі з різними клінічними додатками.

Smart MAR

Метод нівелювання артефактів від металу (Smart Metal Artifact Reduction, SmartMAR) розроблений для виявлення анатомічних деталей, прихованих за «перешкодами» з металу, дозволяє використовувати КТ для діагностики пацієнтів з металевими імплантатами.

Organ Dose Modulation – зменшує променеве навантаження на таргетні органи без втрати якості зображення та ускладнення робочого процесу.

Використання цієї технології виключає застосування зовнішніх захисних пристроїв (продовження використання захисних пристроїв може негативно позначитися на якості одержуваного зображення).

Функція Direct MPR – дозволяє переходити від двомірного перегляду в тривимірний і автоматично отримувати аксіальні, сагітальні та корональні реконструкції.

Система Revolution Maxima з технологіями Smart Flow оптимізує роботу оператора, збільшуючи продуктивність до 40% за рахунок автоматизації від підготовки до постобробки зображень, швидкого позиціювання пацієнтів і доступу до необхідної інформації.

Характеристики

 • Технічні характеристики
  • Гентрі апертура
   70 см
  • Детектор
   40 мм
  • Кількість доступних зрізів
   64/128 зрізів
Документація про обладнання

Каталог МРТ апаратів GE Healthcare

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Супутні товари

  Електрокардіограф МАС 2000
  Електрокардіограф МАС 2000
  GE Healthcare (США)
  Новинка
  Ультразвуковий апарат (УЗД) LOGIQ Totus™
  Багатофункціональне ліжко HL-A133С
  HI-LIFE (Механічні)
  Апарат ШВЛ CARESCAPE R860 Discovery
  GE Healthcare (США)
  Оглядова кушетка Saikang Х09
  Saikang (Китай)
  Діагностична лампа SOLIS 30
  Famed (Польща)
  Діагностична лампа SOLIS 60
  Famed (Польща)