logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Ангіограф Optima IGS 320 / Optima IGS 330

 • GE Healthcare (США)
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові переваги

 • Передові показники
  Передові показники
  Найбільше поле огляду в ціновому сегменті. Бюджетна система з високочутливим детектором — якісне зображення за мінімальної дози. Високий ресурс ключових вузлів.
 • Якісна візуалізація
  Якісна візуалізація
  Широкий функціонал, включаючи плоскодетекторну КТ. Мультимодальні зображення для ефективної діагностики. Сумісність з будь-яким обладнанням. Smart Fluoro знижує шум.
 • Оптимізована конструкція
  Оптимізована конструкція
  Моторизований рух позиціонера 3 осями для легкого доступу до складних проекцій. Ротація стола на +180° навколо вертикальної осі для швидкого доступу в екстрених ситуаціях.

Клінічні додатки

 1. InnovaSpin — оптимальна проекція судини за одну ін'єкцію контрасту.

  Клінічний додаток для ротаційної ангіографії Innova Spin надає можливість побачити всю камеру серця і анатомію коронарних судин за одну зйомку і з однією ін'єкцією контрасту.

 2. Innova 3D — отримання тривимірних зображень в операційній.

  Програмне забезпечення тривимірної ангіографії Innova 3D — це режим отримання тривимірних зображень з ротаційної ангіографії, що надає точну судинну візуалізацію безпосередньо біля операційного столу.


  Додаток дозволяє отримати тривимірну реконструкцію з високою просторовою роздільною здатністю шляхом вимірювання спектра щільності дотичних тканин.

 3. Subtracted 3D — візуалізація тільки області інтересу.

  Автоматичне віднімання і відображення тривимірної моделі для чіткої візуалізації необхідного анатомічного об'єкта. Швидко візуалізує судини без необхідності вирізання оточуючих кісткових структур, тканини й імплантованих пристроїв..


  Прозорість імплантованих пристроїв і кальцифікованих бляшок може налаштовуватися для бездоганної візуалізації анатомічних особливостей судин

 4. Innova CT — КТ-подібні зображення в ангіографічній операційній.

  Додаток Innova CT покращує візуалізацію м'яких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ.


  Простота доступу до зображень, аналогічних КТ, у судинній операційній звільняє від потреби транспортувати пацієнта в кабінет КТ.

 5. Innova Breeze — простий автоматизований спосіб болюсного дослідження.

  Модуль Innova Breeze для отримання субтракційного периферичного зображення з метою відстеження контрастної речовини в реальному часі з можливістю зміни швидкості переміщення стола.


  Можливий захоплення обох кінцівок одночасно з високою роздільною здатністю судин малого діаметра. Незалежне зсування пікселів дозволяє зсувати маску зображення обох ніг окремо, щоб вирівняти будь-які розбіжності.

Ангіограф Optima IGS 320/Optima IGS 330

Ангіографічні системи Optima IGS 320/Optima IGS 330

Optima IGS 320/Optima IGS 330 — універсальні інтервенційні системи для катетеризаційної операційної, що забезпечують різноманітні потреби.

В основі систем — ексклюзивний монолітний цифровий детектор розробки GE Healthcare, що дає змогу виконувати широкий діапазон інтервенційних кардіологічних і радіологічних втручань з відмінною якістю зображення.

Дві моделі з цифровим детектором:

 • Optima IGS 320 — 20 х 20 см
 • Optima IGS 330 — 30 х 30 см

Відмінна якість зображення за низької дози

Цифровий квадратний плоскопанельний детектор Revolution має унікальну конструкцію, представлену фотодіодною матрицею з аморфним кремнієм на монолітній основі без характерних швів. Товщина сцинтилятора і електронний шум оптимізовані таким чином, щоб максимально збільшити ефективність використання дози опромінення.

Детектор має один з найвищих в галузі коефіцієнт квантової ефективності (DQE). Високий DQE дозволяє отримувати зображення більш високої якості при застосуванні тих же параметрів дози або зображення колишнього якості при зменшеній дозі опромінення. Функція Smart Fluoro оптимізує якість зображення на всіх рівнях дози опромінення, забезпечуючи можливість використання мінімальної дози опромінення при оптимальній якості зображення.

Системи Optima IGS 320/Optima IGS 330 оснащені рентгенівської трубкою Performix 160 A. Виняткова стійкість до перегрівання — найдовший термін служби до заміни (за даними статистики сервісного обслуговування GE Healthcare) — гарантує безпроблемну багаторічну роботу за будь-якого потоку пацієнтів.

У системах Optima IGS 320 / Optima IGS 330 використовується високочастотний трифазний генератор потужністю 100 кВт, що дозволяє виконувати високоенергетичну та імпульсну рентгеноскопію. Максимальний режим кВ — 125 кВ; діапазон мА в режимі зйомки — максимум 1000 мА. Тривалість експозиції при рентгеноскопічному і рентгенографічному режимах і мА автоматично контролюються системою на підставі вибраного протоколу, кВ і фокусної плями.

Оптимізована конструкція:

 • Моторизований рух 3-ма осями робить навіть найбільш складні проекції легкодоступними.
 • L-штатив обертається навколо вертикальної осі на 100° (+/-95° моторизовані).
 • Комбінація рухів С-шатіва і L-штатива забезпечує ангуляції краніальної і каудально від -50° до +45°.
 • Вигин С-штатива забезпечує обертання в діапазоні -117°/+105° RАО/LАО.
 • Глибина вигину С-штатива — 107 см (42″) при позиції L-штатива на 0° забезпечує поперечне покриття тіла більшості пацієнтів.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Ангіограф Innova IGS 5
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Innova IGS 6
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  🔥Акція ще 15 днів
  С-дуга OEC One
  GE Healthcare (США)
  ✔ в наявності
  С-дуга OEC One CFD
  GE Healthcare (США)