logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Ангіограф Innova IGS 5

 • GE Healthcare (США)
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові переваги

 • Кращі показники
  Кращі показники
  Отримання високоякісних зображень з меншою дозою опромінення, широке поле огляду для точного планування процедур, налаштування зображень, клінічні додатки, тривала робота.
 • Оптимізація робочого процесу
  Оптимізація робочого процесу
  Повноколірний 142 см (56 дюймів) 8-мегапіксельний сенсорний медичний монітор для одночасного відображення зображень і налаштувань, інтуїтивний пульт, мультимодальні зображення, сумісність з УЗД.
 • Можливість модернізації
  Можливість модернізації
  Великий вибір опцій, апгрейд у майбутньому, можливість дооснащення системи з ростом потреб і фінансових можливостей закладу.

Застосування

 1. Ангіографічна система Innova IGS 520

  Призначена для проведення кардіологічних, судинних і електрофізіологічних процедур.


  З використанням квадратного плоскопанельного цифрового детектора розміром 20 х 20 см Innova IGS 520 має в своєму розпорядженні на 38% більше полем огляду, в порівнянні з традиційними детекторами 17,7 х 17,7 см.


  Система охоплює більше анатомічних структур за менший час, забезпечуючи ефективне використання контрастної речовини і дози.

 2. Ангіографічна система Innova IGS 530

  Спроектована для більш широкого спектру процедур серцево-судинної візуалізації (порівняно з Innova IGS 520).

  Поле огляду оптимізовано для різних судинних та інвазивних процедур, від неврології до периферичних обстежень.


  Крім того, система дозволяє досягати глибокої проекції, що необхідно для ангіографії.

 3. Ангіографічна система Innova IGS 540

  — надає найбільший огляд для периферичних і черевних інтервенційних процедур.


  Innova IGS 540 розроблена для забезпечення високої чіткості зображення за мінімальної дози опромінення. Вона включає в себе такі функції, як персоналізація дози опромінення, що дає змогу задавати п'ять програм експозиції.


  Це надає можливість налаштовувати програми експозиції для кожного клінічного протоколу, тим самим оптимально адаптуючи систему під безліч процедур і для різних пацієнтів, досягаючи максимальної ефективності в роботі.

Ангіограф Innova IGS 5

Ангіографічні системи Innova IGS 5

Innova IGS 5
Революційний плоскопанельний детектор.
Цифровий квадратний плоскопанельний детектор Revolution розробки GE Healthcare має унікальну конструкцію (170 патентів), представлену фотодіодною матрицею з аморфним кремнієм на монолітній основі без характерних швів. Товщина сцинтилятора й електронний шум оптимізовані таким чином, щоб максимально збільшити ефективність використання дози опромінення.
Три розміри— для будь-яких процедур:

 • Innova IGS 520 (20 х 20 см) – найбільший детектор для кардіології.
 • Innova IGS 530 (30 х 30 см) – універсальний розмір детектора для широкого спектра процедур.
 • Innova IGS 540 (40 х 40 см) – найбільший у галузі детектор для онкології і візуалізації периферичних судин

Відмінна якість зображення за низької дози

Детектор Revolution має один з найвищих у галузі коефіцієнів квантової ефективності (DQE). Високий DQE дає змогу отримувати зображення більш високої якості із застосуванням тих же параметрів дози або зображення дещо нижчої якості при зменшенні дозі опромінення.

За допомогою детектора Revolution широкий спектр рентгенівського випромінювання перетворюється в цифровий сигнал без втрат на поглинання. Інноваційна технологія обробки зображень перетворює інформацію для візуалізації великого діапазону анатомічних щільностей без втрати якості. Широкий динамічний діапазон детектора в поєднанні з 14-бітним запатентованим алгоритмом обробки забезпечує відмінну візуалізацію об’єктів з низькою контрастністю.

Удосконалена конструкція. LC-подібний пристрій позиціонування, що застосовується в системах Innova IGS 5, у поєднанні зі спеціально розробленою ергономічною функціональною панеллю, встановленою поруч зі столом, полегшують управління і доступ до найбільш важливих функцій під час проведення процедури.

Запатентований пристрій ізоцентричного позиціонування за 3-ма осями, що включає підлоговий L-подібний тримач і рухому C-дугу, забезпечує максимальну гнучкість позиціонування пацієнта і доступ до нього для отримання зображень у всіх проекціях. Моторизоване переміщення по трьох осях спрощує позиціонування навіть під найскладнішими кутами. Кріплення конструкції до підлоги мінімізує вібрацію і відхилення під час сканування.

Системи Innova IGS 5 оснащені рентгенівською трубкою Performix 160 A. Виняткова стійкість до перегрівання — найдовший термін експлуатації (за даними статистики сервісного обслуговування GE Healthcare) — гарантує безпроблемну багаторічну роботу за будь-якого потоку пацієнтів.

У системах Innova IGS 5 використовується високочастотний трифазний генератор потужністю 100 кВт, що забезпечує можливість виконання імпульсної флюороскопії з відсіванням растра. Автоматична система розрахунку обчислює максимальний час експозиції на основі обраного протоколу, кВ, мА і фокальної плями.

Простий централізований контроль

Розроблений спеціально для медичних цілей, великий повноколірний сенсорний монітор Innova Central (діагональ 142 см (56 дюймів)) з інтуїтивним меню дозволяє управляти більшістю функцій системи, конфігурувати, змінювати параметри візуалізації, користуватися клінічними додатками — все це, не відходячи від столу. 120 шаблонів розкладки, які легко перемикати з пульта Innova Central, і зручна функція збільшення зображення допомагають при виконанні важливих етапів процедури.
Серед інших інтуїтивно зрозумілих механізмів управління — зручний джойстик, за допомогою якого можна легко переміщувати стіл, позиціонувати С-дугу і проводити втручання.

Клінічні додатки

GE Healthcare пропонує більше 20 сучасних додатків, призначених для оптимізації роботи і підвищення клінічної достовірності при плануванні, виконанні та контролі складних процедур.

 • Innova StentViz — поліпшена візуалізація стента. Покращує видимість меж і структури стента, допомагаючи оцінити якість розкриття стента під час коронарних втручань. Додаток автоматично визначає і контрастує провідник і маркери по краях балона, допомагаючи провести еластичну реєстрацію стента, яка дозволяє компенсувати його деформацію. Також додаток видаляє рентген-непрозорі об’єкти з поля зору для оптимальної видимості стента і ефективного проведення процедури.
 • HeartVision — тривимірна навігація в реальному часі для кардіологічних втручань.Програмний модуль Heart Vision накладає підготовлені тривимірні моделі з КТ, МРТ або ротаційної ангіографії на рентгеноскопічне зображення в реальному часі одним натисканням миші, полегшуючи навігацію пристроїв у просвіті судин під час маніпуляцій на серці. Додаток забезпечено засобами стабілізації зображення шляхом синхронізації з ЕКГ і дихальним циклом для компенсації артефактів руху при диханні, забезпечуючи чіткі тривимірні орієнтири під час складних процедур.
 • Innova OneTouch — кількісний аналіз одним дотиком. Додаток виконує кількісний аналіз і вимірює довжину стенозу. Крім того, за допомогою джойстика можна вимірювати діаметри судин прямо біля операційного столу.
 • Valve Planning — протокол планування імплантації клапана. Візуалізація і кількісна оцінка анатомії серця для планування стратегії лікування. Протокол планування встановлення клапана в додатку Vessel IQ Xpress дозволяє візуалізувати анатомію серця з деталізацією, необхідною для оцінки стану аортального клапана.
 • InnovaSpin — оптимальна проекція судини за одну ін’єкцію контрасту. Клінічний додаток для ротаційної ангіографії Innova Spin надає можливість побачити всю камеру серця і анатомію коронарних судин за одну зйомку і з однією ін’єкцією контрасту.
 • Innova Breeze — простий автоматизований спосіб болюсного дослідження.
  Модуль Innova Breeze для отримання субтракційного периферичного зображення з метою відстеження контрастної речовини в реальному часі з можливістю зміни швидкості переміщення стола. Можливий захоплення обох кінцівок одночасно з високою роздільною здатністю судин малого діаметра. Незалежне зсування пікселів дозволяє зсувати маску зображення обох ніг окремо, щоб вирівняти будь-які розбіжності.
 • Innova 3D — отримання тривимірних зображень в операційній.
  Програмне забезпечення тривимірної ангіографії Innova 3D — це режим отримання тривимірних зображень з ротаційної ангіографії, що надає точну судинну візуалізацію безпосередньо біля операційного столу. Додаток дозволяє отримати тривимірну реконструкцію з високою просторовою роздільною здатністю шляхом вимірювання спектра щільності дотичних тканин.
 • Innova 3D Cardiac — модуль тривимірної навігації. Модуль тривимірної навігації дозволяє здійснювати швидке сканування і реконструкцію тривимірного зображення анатомії серця, забезпечуючи інтуїтивну навігацію під час виконання складних процедур. Дає змогу отримувати і реконструювати тривимірну модель лівого передсердя або кореня аорти, достовірно відображає анатомію пацієнта і надає необхідну інформацію для планування доступу при найскладніших кардіологічних втручаннях.
 • AngioViz: (для Innova IGS 530) — обробка одноплощинних ДСА-зображень для візуалізації судинного русла. Візуалізаційний додаток AngioViz працює з ДСА-зображеннями, отриманими при обстеженні будь-якої частини тіла і дозволяє отримати параметричні зображення з колірним кодуванням для сприяння візуалізації судинного потоку.
 • Flight Plan for Liver (для Innova IGS 540) — інновація в емболізації печінки. Додаток для автоматичного визначення живильних судин на тривимірному зображенні дозволяє планувати процедуру емболізації печінки, автоматично виділяючи судину, починаючи від кінчика катетера до гіперваскулярної області печінки.
 • Innova Vision — тривимірна навігація в реальному часі. Програмний модуль тривимірної навігації накладає підготовлені тривимірні моделі, отримані за допомогою КТ, МРТ або ротаційної ангіографії, на рентгеноскопічне зображення в реальному часі одним натисканням миші, полегшуючи навігацію в складних анатомічних структурах.
 • Innova CT — КТ-подібні зображення в ангіографічній операційній. Додаток Innova CT покращує візуалізацію м’яких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ. Простота доступу до зображень, аналогічних КТ, у судинній операційній звільняє від потреби транспортувати пацієнта в кабінет КТ.
 • Innova TrackVision — рух з упевненістю. Додаток для пункційної тривимірної навігації забезпечує тривимірний контроль проведення голки під час процедури. Дозволяє вводити голку заздалегідь наміченою траєкторією, суміщеної з рентгеноскопічним зображенням у реальному часі, і бачити будь-які відхилення від заданого шляху.
 • Integrated Registration. Клінічний додаток Integrated Registration дає змогу поєднувати два об’ємні зображення, отримані різними методами від різних модальностей. З його допомогою можна легко порівнювати об’ємні анатомічні зображення, отримані за допомогою КТ, МРТ з ПЕТ, ОФЕКТ і ангіографії для проведення більш точного аналізу.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Ангіограф Innova IGS 6
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Optima IGS 320 / Optima IGS 330
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  Операційний стіл SU-05 OPTIMA (05.9, 05.12)
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  Операційний стіл SU-07 FLARE
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  Операційний стіл A2000
  Електричні
  Операційний стіл SU-02
  Рентгенопрозорий
  Механічні/гідравлічні
  🔥Акція
  Операційний стіл SU-03
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  ★ експертів
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Vivid™ E95
  ⇑ продажів
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Vivid™ T8
  🔥Акція
  Ультразвуковий апарат (УЗД) Vivid™ T9
  ★ експертів
  Операційний стіл SU-05 OPTIMA (05.15, 05.20)
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  🔥Акція
  Операційний стіл Famed SU-14
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  Операційний стіл SZ-01 (VIDAR)
  Рентгенопрозорий
  Механічні/гідравлічні
  Операційний стіл A205
  A205
  Механічні/гідравлічні