logo
Авторизуйтесь щоб отримати більше можливостей
 • Переглянуті товари
 • Порівняння
 • Список бажань
 • Ваші запити
Вхід / Реєстрація
Подарунок 1 Подарунок 1
Подарунок 1

Найкращі акційні пропозиції від Protech Solutions Ukraine!

Ангіограф Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR

 • GE Healthcare (США)
Обравши нашу компанію ви отримаєте:
 • Встановлення та налаштування

  Встановлення та налаштування

 • Навчання роботі з обладнанням

  Навчання роботі з обладнанням

 • Офіційна гарантія 12 місяців

  Офіційна гарантія 12 місяців

 • Сервіс та введення в експлуатацію

  Сервіс та введення в експлуатацію

 • Швидка доставка

  Швидка доставка

Ключові переваги

 • Інноваційна технологія візуалізації
  Інноваційна технологія візуалізації
  Система пропонує мобільність гентрі, точну рентгеноскопію, 3D-ротаційну ангіографію, поєднання 3D-моделей, і понад 20 клінічних додатків. Детектор 31x31 см з високим DQE для детальних зображень при низькій дозі, підходить для серцево-судинних процедур, дослідження обох ніг і проекцій з великим кутом нахилу.
 • Технологія низької дози
  Технологія низької дози
  Discovery IGS 7 дозволяє вибирати якість зображення при мінімальній дозі. Збільшення відстані від трубки до пацієнта знижує дозу на 10-15%. Панель управління дозволяє персоналізувати дозу і вибирати оптимальні протоколи. Звіт про дози допомагає оцінювати та оптимізувати променеве навантаження.
 • Збільшений простір C-штатива розширює можливості
  Збільшений простір C-штатива розширює можливості
  C-штатив Discovery IGS 7 має відстань 129 см між трубкою і детектором, зміщену дугу, розширені можливості. Забезпечує максимальний кут нахилу, ротаційну ангіографію, безперешкодне позиціонування столу та легке розташування огрядних пацієнтів.
 • Вільне планування операційної для ефективного використання простору
  Вільне планування операційної для ефективного використання простору
  Можливість інсталювати систему Discovery IGS 7 у приміщеннях площею від 35 кв. м. Відсутність стельового кріплення усуває джерело інфекцій. Конструкція гібридного столу дає більше можливостей. Стерильні чохли забезпечують додатковий захист.

Клінічні додатки

 1. Збільшений простір С-штатива.

  Збільшений простір С-штатива дозволяє безперешкодно позиціонувати область інтересу в центрі штатива для отримання 3D-зображень при обстеженні огрядних пацієнтів і анатомічних областей поза центрального розташування, таких як контури печінки.

 2. VesselIQ Xpress.

  Швидкий аналіз і просте вивчення результатів рутинних ангіографічних КТ-досліджень.


  За допомогою інтерфейсу Ви можете аналізувати 3D-ангіографічні дані, включаючи дані по стенозу і аневризмі, планувати лікування до стентування і проводити спостереження після стентування, а також візуалізувати звивистість судин.

 3. Протокол планування імплантації клапана Valve Planning.

  Візуалізація і кількісна оцінка анатомії серця для планування стратегії лікування.


  Протокол планування установки клапана в додатку Vessel IQ Xpress дає змогу візуалізувати анатомію серця з деталізацією, необхідною для оцінки стану аортального клапана.

 4. Valve Assist — візуалізація та кількісна оцінка анатомії серця.

  Додаток Innova CT покращує візуалізацію м'яких тканин для кращого виявлення патологічних вогнищ.


  Простота доступу до зображень, аналогічних КТ, у судинній операційній звільняє від потреби транспортувати пацієнта в кабінет КТ.

 5. (T) EVAR Assist.

  Інтегроване рішення для планування, виконання та оцінки процедур EVAR і TEVAR. Програма дозволяє прибрати кісткові структури, відстежити анатомію аорти, робити ключові вимірювання на основі КТ-зображень.


  3D КТ-модель можна накласти на флюороскопічні зображення через Innova Vision. Можливе напівавтоматичне отримання розмірів тромбу та порівняння моделей для контролю ефективності лікування.

 6. Innova Vision — тривимірна навігація в реальному часі

  Innova Vision накладає підготовлені тривимірні моделі, отримані за допомогою КТ, МРТ або ротаційної ангіографії, на рентгеноскопічні зображення в реальному часі одним клацанням миші.


  Таким чином, цей додаток 3D-роадмеппінга полегшує навігацію в складних анатомічних структурах.

Ангіограф Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR

Ангіографічна система Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR

Система Discovery IGS 7/Discovery IGS 7 OR оснащена високоякісною технологією візуалізації з розширеними можливостями за рахунок мобільної платформи гентрі — для виконання ангуляції під час кардіологічних процедур без шкоди для поля огляду при проведенні втручань на периферичних судинах.

Унікальна мобільна платформа системи, оснащена усіма технічними можливостями стаціонарного ангіографа, може переміщатися в бік від операційного столу і забезпечувати багатопрофільній команді фахівців комфорт у проведенні процедур, а також безперешкодний доступ до пацієнта.

Високоякісна рентгеноскопічна візуалізація, експертні клінічні додатки, 3D-зображення — все це реалізовано на високотехнологічній мобільній платформі, що переміщається за попередньо заданими траєкторіями з точністю лазерного позиціонування.

Тепер одна операційна надає можливості проведення широкого спектру ендоваскулярних, кардіологічних, комбінованих і відкритих хірургічних втручань без обмежень, пов’язаних зі стаціонарним стельовим або підлоговим кріпленням.

Заново оцініть Ваші можливості

З гентрі системи Discovery IGS 7 свобода Ваших дій майже абсолютна: нічого з встановленого на підлозі або підвішеного до стелі не перерве роботу і не обмежить рухів. Гентрі з лазерним позиціонуванням оснащений C-штативом. Ви можете перемістити гентрі до столу для візуалізації будь-якої анатомічної області, а потім відвести в сторону від столу до попередньо визначеної позиції.

Ангіографічна система Discovery IGS 7 дозволяє максимально ефективно використовувати робочий простір операційної. Елементи управління розташовані біля операційного столу і на задній панелі гентрі, забезпечуючи легкість і зручність маневрування системою. Гентрі, перебуваючи в положенні візуалізації, за допомогою лазерного позиціонування переміщається навколо столу за заданою траєкторією з високою точністю. Поєднання переміщення гентрі і деки столу дозволяє візуалізувати будь-яку область тіла пацієнта від голови до ступнів.

Ангіограф Discovery IGS 7 здатний переміщатися в двох напрямках: до столу в позицію візуалізації і від столу, коли в ній немає необхідності. З п’яти попередньо запрограмованих положень столу Ви можете переміщати гентрі в сім бічних позицій. Відстань переміщення гентрі налаштовується залежно від розміру приміщення.

Система Discovery IGS 7 надає лікарям, медичним сестрам, анестезіологам і технічному персоналу досить вільного простору для ефективної спільної роботи. Лікарі можуть розташовуватися по обидва боки від пацієнта, в залежності від своїх уподобань. Завдяки зміщеному C-штативу анестезіолог може комфортно працювати в області голови пацієнта.

Коли немає необхідності у візуалізації, гентрі може бути повністю переміщений в сторону, що забезпечує максимальний доступ до пацієнта, а також полегшує прибирання приміщення. У відповідність з розмірами і формою приміщення задаються дві позиції паркування на вибір.

Зв'яжіться з нами,
відповімо протягом
24 годин!

connect with us

Якщо повідомлення надіслано в п’ятницю, ми можемо відповісти Вам наступного понеділка.

  Інші товари категорії

  Ангіограф Allia IGS 3
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Innova IGS 5
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Innova IGS 6
  GE Healthcare (США)
  Ангіограф Optima IGS 320 / Optima IGS 330
  GE Healthcare (США)

  Супутні товари

  🔥Акція
  Операційний стіл SU-03
  Рентгенопрозорий
  Електричні
  🔥Акція
  Операційний стіл Famed SU-14
  Рентгенопрозорий
  Електричні