Статті

Ультразвукове дослідження легень

Про велику потребу УЗД в діагностиці захворювань легень свідчать численні публікації останніх десятиліть. Дані клінічних досліджень в різних країнах показують високу діагностичну ефективність УЗ-сканування в оцінці більшості патологічних станів в легенях, а в низці випадків воно є фактично основним методом діагностики

читати

Як вибирати УЗД апарат

Великий вибір УЗД сканерів, широкий діапазон цін, різнопланова комплектація і велика кількість ультразвукових датчиків призводять до того, що медичний персонал губиться в кількості пропозицій від різних постачальників. Для того, щоб Вам було легше купити апарат УЗД, який максимально відповідає потребам медичного центру і при цьому вписується в бюджет, ми виділили декілька пунктів, на які варто звернути увагу.

читати

Нове застосування тривимірної візуалізації HD Live в перинатальній діагностиці.

HD Live не лише надає інформацію про аномалії обличчя, але й також може дати достовірні докази про нормальний розвиток обличчя. Це надзвичайно важлива інформація, особливо у випадках з підвищеним ризиком розвитку поверхневих вад, які повторюються.Окрім захоплюючої краси HD Live зображення, даний метод дозволяє показати значно більше клінічної інформації в оцінці обличчя плоду.

читати