Проекти

УЗД апарат Logiq F6 встановлений в Тальнівську райлікарню

В районну лікарню міста Тальне, Черкаської області Протек Солюшнз Україна встановила УЗД апарат Logiq F6. Даний ультразвуковий апарат лікарня потребувала вже дуже давно. Відтепер жителі міста та району можуть обстежуватись сучасною апаратурою безкоштовно, не витрачаючи кошти на поїздку в інше місто чи лікарні, де є схоже обладнання.

читати

У Київській міській клінічній лікарні № 17 встановлений новий томограф.

Від нещодавна хворі кияни, які потрапляють до лікарні, безкоштовно можуть пройти обстеження головного мозку, судин голови та шиї, органів черевної порожнини та малого тазу, хребта та суставів на сучасному обладнанні.

читати

МРТ Optima MR360 встановлений в Олександрівську клінічну лікарню

Столична влада закупила нове сучасне медичне обладнання для медичних закладів Києва, щоб кияни отримували належну медичну допомогу не гіршу, ніж за кордоном. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції Олександрівської клінічної лікарні, де була відремонтована частина приміщень і закуплене нове обладнання для відділення рентген-ендоваскулярної хірургії.

читати

Комп'ютерний томограф Optima CT520 запрацював у Київській міській клінічній лікарні № 6 (КМКЛ)

Томограф Optima CT520 дозволяє чітко побачити анатомічні структури та ураження, скласти повнішу діагностичну картину за оптимізованого променевого навантаження. Зображення високої якості, раціональний робочий процес, висока швидкість збору даних й оптимізація променевого навантаження допомагають виявити та оцінювати дрібні ураження, спостерігати їх в динаміці або проводити детальне оцінювання росту пухлини.

читати

Одинадцять крісел для забору крові встановлені в сучасне гемодіалізне відділення в м. Кропивницький

Відкриття такого сучасного гемодіалізного відділення є знаковою подією для міста. Багато важкохворих людей отримали шанс на якісне медичне обслуговування, а значить - шанс на життя. Хворим з нирковою недостатністю забезпечений комфортний доступ до процедури гемодіалізу, в тому числі і завдяки зручним кріслам для гемодіалізу італійського виробництва MR5160

читати

Комп'ютерний томограф Optima CT660 встановлений в Дніпропетровську обласну клінічну лікарню ім. І.І.Мечникова

В обласній клінічній лікарні ім. І.І.Мечникова (Дніпро) наша компанія встановила сучасну систему комп'ютерної томографії від GE Healthcare Optima CT660! За допомогою нового комп'ютерного томографу стане можливим проводити діагностику всіх надскладних захворювань судин головного мозку, аорти, внутрішніх органів, судин кінцівок з подальшим плануванням оперативних втручань.

читати

Протек Солюшнз Україна встновила Voluson E10 BT17 в інноваційний медичний центр Репролайф

В арсеналі медичного центру МЦ Репролайф з'явився ультразвуковий сканер для вирішення найскладніших діагностичних задач в галузі акушерства та гінекології. Voluson E10 від компанії GE Healthcare. На даний момент це найновіша модель на ринку УЗД-обладнання - програмне забезпечення 2017 року!

читати

УЗД апарат Voluson S10 встановлений в "Київський міський медичний центр «Академія здоров’я людини"!

Voluson S10 - УЗ-діагностика експертного рівня в «Академія здоров’я людини"! Сканер Voluson S10 відрізняється підвищеною діагностичною точністю й комфортом в застосуванні як для лікаря, так і для пацієнта. Для лікарів медичного центру експерт компанії GE Алія Салаєва провела навчання.

читати

КТ Optima 520 від GE Healthcare встановлений в Національному військово-медичному клінічному центрі

Глава держави відвідав клініку променевої діагностики при Національному військово-медичному клінічному центрі, де начальник відділення комп'ютерної томографії і магнітно-резонансної діагностики Світлана Колесник ознайомила його з роботою нового кабінету комп'ютерної томографії. За її словами, новий томограф GE Healthcare, поставкою якого займалася наша компанія, дозволить здійснювати швидке обстеження поранень різних ступенів.

читати

Protech Solutions встановила передовий ангіограф Innova IGS 540 від GE Healthcareв лікарню ім. Мечникова

В обласній лікарні ім. Мечникова (Дніпропетровська область) запрацював сучасний ангіограф Innova IGS 540 від GE Healthcare, який встановила наша компанія. Він дозволяє проводити найтонші операції на судинах серця та головного мозку, прискоррює реабілітацію пацієнтів.

читати

Встановлено комп'ютерний томограф Optima CT 520 у Дніпропетровську міську лікарню №9

Наша компанія встановила КТ Optima CT 520 у Дніпропетровську міську лікарню №9. Він є одним з найпотужніших й універсальних апаратів в боротьбі з онкологічними захворюваннями на всіх етапах: від діагностики до планування терапії та моніторингу.

читати