Відгук про роботу системи УЗД Logiq е

«Обласна клінічна лікарня - центр екстренної медичної допомоги й медицини катастроф» надала відгук про роботу на ультразвуковому сканері Logiq e.

В «Обласну клінічну лікарню - центр екстренної медичної допомоги й медицини катастроф» в 2017 році компанією ТОВ «Протек Солюшнз Україна» була встановлена ультразвукова система Logiq е.

Медичний персонал центру рекомендує УЗД апарати Logiq і компанію ТОВ "Протек Солюшнз Україна" як партнера для придбання даного обладнання:

" Logiq e - це портативна, експертна, універсальна ультразвукова система, яка відкрила нам дійсно необмежені можливості компактного ультразвуку завдяки вбудованому повному пакету вимірів та розрахунків, включаючи автовиміри в спектральному доплері, судинні, кардіологічні розрахунки, акушерські розрахунки та таблиці, графіки розвитку плоду, багатоплідну вагітність, скелетно-м'язові дослідження й дисплазію бедра, гінекологічні, урологічні розрахунки, поверхневі органи. В комплекті з системою доставили візок для встановлення та транспортування апарату, що регулюється по висоті, і з вбудованим трипортовим пристроєм, що значно полегшує й прискорює процес обстеження пацієнтів. "

" Керівництво та колектив нашого закладу дякує ООО «Протек Солюшнз Україна» за доставку у вказані терміни, швидке налаштування й наглядну демонстрацію основних режимів апарату Logiq е." 

ОРИГІНАЛ ВІДГУКУ ПРО LOGIQ е>>>

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО УЗД АПАРАТ LOGIQ e >>>

НА ГОЛОВНУ >>>