Optima PET/CT 560

Опис

Потужна та універсальна система Optima ПЕТ/КТ 560 є сканером, що призначений для задоволення сьогоднішніх потреб молекулярної візуалізації, що допомагає Вам проводити діагностику на високому рівні, підтримувати високі стандарти безпеки та догляду за пацієнтами.

Замовити

Порвний 2-метровий діапазон сканування. 

Optima ПЕТ/КТ 560 зі стільницею з вуглецевого волокна дозволяє здійснювати повний 2-х метровий діапазон сканування. Це найдовший діапазон сканування серед усіх апаратів галузі. Ви можете зробити повне сканування від голови до п'ят в одному проході, що забезпечує швидкість процедури, підвищує пропускну здатність відділення та комфорт пацієнту.  

Гнучке, повне поле огляду зображення. Програмне забезпечення GE WideView і гентрі з діаметром 70 см, що забезпечують отримання повністю реконструйованого поля огляду.  Ефективна якість ПЕТ Daily Quality Assurance (DQA). DQA проводиться на початку дня перевірки коректності та точності роботи обладнання. Одна кнопка запускає процедуру DQA, яка виконується менше, ніж за 10 хвилин та надає Вам щоденний звіт. Перегляд повного розміру зображення в той час, як пацієнт знаходиться на скануванні. Швийдкий час реконструкції зображень забезпечує високу швидкість - це дозволить Вам прийняти рішення ще до того, як пацієнт встигне встати зі столу.

Дивіться зображення у будь якому місці, в будь який час. За допомогою DICOM всі клінічні зображення можна передавати на Ваш ноутбук або інший девайс зі встановленим спеціальним додатком - це допоможе Вам ставити діагноз у будь якому місці, в будь який час. 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: