Optima NM/CT 640

Опис

Optima NM/CT 640 – високопродуктивна гібридна ОФЕКТ/КТ – Система загального призначення.

Замовити

Optima NM/CT 640 – високопродуктивна гібридна ОФЕКТ/КТ – Система загального призначення.

У склад системи входить інтегрована система отримання ОФЕКТ-зображень за допомогою компактного багатопозиційного гентрі, що використовує передові, повністю цифрові детектори Elite NXT та кристал товщиною 3/8”, а також спеціалізована КТ-система високого розрішення, розроблена для корекції ОФЕКТ-зображень та анатомічної локалізації накопичення радіофармпрепарату в організмі.  Окрім цього, у склад системи входять: рухомий стіл для пацієнта та потужна обчислювальна станція.

Дана технологія нового поколінняздатна задовольнити всі найактуальніші потреби для ОФЕКТ/КТ досліджень:

1)       Якість зображення чудової чіткості

2)       Сканування за низької дози

3)       Надзвичайно висока швидкість збору даних для підвищення ефективності роботи 

 

 

 Рішення, які працюють.

Радіологи та лікуючі лікарі зараз, як ніколи, ставлять дуже високі вимоги до якості зображення. Optima NM/CT 640 дозволяє отримувати клінічні дані високої якості, що необхідні для точної діагностики. Швидкість обертання в попередніх гібридних ОФЕКТ/КТ системах  12—14 секундне обертання трубки КТ могло призвести до появи артефактів руху через дихальний цикл пацієнта або іншого руху. Завдяки тому, що КТ- і ОФЕКТ-гентрі незалежні, повний оберт КТ трубки відбувається за одну секунду, дозволяючи отримати велику кількість зображень в серії коротких експозицій, скорочуючи артефакти руху. Це сприяє збільшенню чіткості зображень та підвищенню якості догляду за пацієнтами.

Протокол сканування кісток BONE SCAN

Результати протоколу сканування кісток ОФЕКТ/КТ демонструють високу якість КТ знімків та точну анатомічну локалізацію, поєднану з ОФЕКТ зображеннями. Точна технологія. Висока продуктивність. Протягом багатьох років проведення ОФЕКТ/КТ дослідження вимагало від лікарів шукати компроміс між рівнем дози та якістю зображення.  Тепер ця проблема вирішена. Завдяки інноваційній технології  GE Healthcare, Optima NM/CT 640 дозволяє отримувати якісні зображення за низької дози.

Нова конфігурація

Новий КТ детектор був розроблений з ціллю зниження дози.

Нове програмне забезпечення

Алгоритми реконструкції дозволяють знизити одночасно і дозу, що вводиться пацієнту, і дозу опромінення КТ, навіть для крупних пацієнтів.  Якість зображення, доза та час взаємопов'язані між собою. Часто, покращуючи один параметр, необхідно жертвувати іншими. В системах без технології Evolution це може означати, що за зниження дози збільшується час експозиції та кількість артефактів. Аналогічно, зменшення часу може вимагати застосування вищої дози для отримання якісного зображення. Використовуючи Optima NM/CT 640, Ви можете зберегти високу якість зображення за одночасного скорочення часу або дози до 50 % під час проведення більшості досліджень - без збільшення часу процедури.

Точне отримання зображень. Перевірка на практиці.

Наявність можливості працювати швидше та без компромісів має дуже велике значення. Optima NM/CT 640 допомагає Вам скоротити час збору даних без шкоди для якості зображення. 2х швидкість збору даних, автоматизація процесу та швидке КТ сканування разом призводять до значущого зниження тривалості гібридного сканування. Наприклад, для проведення 40 см гібридного сканування на Infinia Hawkeye4* CT знадобиться 5 хвилин та біля 0,5 хвилини на Optima NM/СТ 640, таким чином різниця у часі проведення гібридного сканування складає біля 5 хвилин.

Правильні інвестиції. Високі показники.

В умовах сучасної економічної ситуації надзвичайно важливо зробити правильний вибір для вкладення коштів. Optima NM/CT 640 — це і високотехнологічне медичне обладнання, і предмет інвестування, що забезпечує прибуток протягом багатьох років.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: