VSCAN

Опис

VSCAN - інноваційний ультразвуковий компактний прилад для візуалізації.

Замовити

Запишіться на безкоштовне тестування апарату в шоу-румі

Заповніть форму нижче:

УЗД апарат VSCAN

Новий апарат VSCAN - це інноваційний ультразвуковий компактний прилад для візуалізації.
Оснащений двома датчиками: лінійним (використовується для дослідження поверхневих структур) і фазованим (використовується при обстеженні щитовидної залози, абдомінольному дослідженні та в кардіології).
Цей ультразвуковий сканер часто використовують під час загального медичного огляду. Завдяки своєму розміру, апарат легко поміститься в кишені лабораторного халата.

Переваги:

1) Просте управління.
Максимально зручний інтерфейс дозволяє управляти сканером VSCAN всього однією рукою. Виконання первинних діагностичних досліджень стає простіше завдяки невеликому розміру і легкій вазі апарату, що дозволяє переносити ультразвуковий сканер від одного пацієнта до іншого.

2) Візуалізація
Прилад дозволяє отримувати якісне зображення. 2 режими дозволяють відобразити як сірошкальне зображення анатомічних структур, так і кольорове картування кровотоку. Є можливість синхронізації з ПК.

3) Функціональність

Об'єм акумулятора дозволяє використовувати сканер протягом всього дня. Одного заряду вистачає на 60 хвилин безперервної роботи.

4) Наявність двох датчиків
Оснащення апарату одночасно двома датчиками дозволяє проводити як дослідження поверхнево

 розташованих структур, так і дослідження, де необхідна зміна променя в площині сканування.

Купити ПЗВ VSCAN можна дешевше, ніж стаціонарне ПЗВ.

Області використання:

акушерство і гінекологія, кардіологія, педіатрія, обстеження периферичних судин, щитовидної залози та абдомінальні дослідження.

Просте управління

   Максимально зручний інтерфейс дозволяє управляти сканером VSCAN всього однією рукою. Виконання первинних діагностичних досліджень стає простіше завдяки невеликому розміру і легкій вазі апарату, що дозволяє переносити ультразвуковий сканер від одного пацієнта до іншого. 

Візуалізація

   Прилад дозволяє отримувати якісне зображення. 2 режими відображають як сірошкальне зображення анатомічних структур, так і кольорове картування кровотоку. Є можливість синхронізації з ПК.

Функціональність

   Об'єм акумулятора дозволяє використовувати сканер протягом всього дня. Одного заряду вистачає на 60 хвилин безперервної роботи.

Наявність двох датчиків

    Оснащення апарату одночасно двома датчиками дозволяє проводити як дослідження поверхнево розташованих структур, так і дослідження, де необхідна зміна променя в площині сканування.

Області використання: акушерство і гінекологія, кардіологія, педіатрія, обстеження периферичних судин, щитовидної залози та абдомінальне дослідження.

Brochure

VSCAN

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

VSCAN