Наші рішення — Ваші можливості

Ми віримо, що справжні партнерські відносини - це довгострокова співпраця та постійна підтримка. Розуміючи всю складність та специфіку роботи медичних закладів сьогодні, ми прагнемо стати таким партнером для Вас.  Які б задачі не стояли перед Вами, чи то клінічні результати, операційна ефективність чи безпека пацієнтів - разом ми знайдемо правильне для Вас рішення. Використовуючи найновіші технології, досвід міжнародної та локальної команди експертів, ми створимо для Вас нові можливості.

Пацієнтам важливо почуватися захищеними

Пацієнти одужують швидше, коли почуваються у безпеці. Впевненість в тому, що Ваш лікувальний заклад безпечний, а обладнання не є загрозою, надзвичайно важлива як для пацієнтів, так і для персоналу.  Саме тому ми взяли безпеку за основу всього, що ми робимо, та розробили набір рішень, які допоможуть Вам досягти Ваших цілей у галузі безпеки.

Високі стандарти Профілактичного Обслуговування

У нашому підрозділі сервісу профілактичне обслуговування розроблене не лише для того, щоб попередити несправності та досягти високої працездатності обладнання.  Воно покликане забезпечити безпеку пацієнтів та співробітників, які використовують це обладнання, за допомогою стандартизованих перевірок і тестів, які, залежно від технолгії, яку застосовують, містять:

  • Точне калібрування для контролю променевого навантаження  
  • Електричні та механічні тести для запобігання можливій загрозі безпеки
  • Використання спеціальних інструментва для проведення профілактики та їх регулярне оновлення
  • Досконала перевірка ланцюгів аварійного захисту та системи попереджуючих індикаторів 
  • Система перевірки столу для пацієнтів  для запобігання несправностям під час діагностики та операцій
  • Вдосконалення функціональності та безпеки (FMI), що виробляються по мірі необхідності, з ціллю коригування та попередження потенційній загрозі безпеки 
  • Налаштування параметрів обладнання згідно вимог виробника

 

Використання сертифікованих запчастин та вузлів

GE Healthcare Services використовує лише оригінальні та сертифіковані запасні частини для ремонту та обслуговування обладнання, суттєво знижуючи можливість системних збоїв та несправностей.

  • Все обладнання, включаючи запасні часитини, має сертифікацію ISO 9001:2000
  • Всі деталі мають маркування CE (відповідність міжнародним стандартам якості, що передбачені законодавством Євросоюзу), відповідають стандартам FDA (Управління з контролю за лікарськими препаратами та харчовими продуктами США) і сертифіковані відповідно до вимог законодавства України

Надаємо декілька видів сервісних пакетів для будь яких потреб і бюджету.