Proteus XR/a

Опис

Система Proteus XR/a — це повнофункціональна рентгенографічна система, розроблена для задоволення майже всіх рентгенографічних потреб лікувального закладу та вимог пропускної здатності без значного впливу на бюджет.

Замовити

Система Proteus XR/a спроектована для задоволення наступних потреб:

  • Широка клінічна гнучкість для задоволення рентгенографічних потреб.
  • Виключна простота у використанні, підвищення продуктивності праці персоналу та пропускної здатності.
  • Видатна надійність, що забезпечує максимальний час безвідмовної роботи.

Широка клінічна гнучкість

  • Стіл з ліфтом або фіксованою висотою має можливість переміщення деки столу в чотирьох напрямках, а ножна педаль для управління позиціонуванням дозволяє легко підбирати потрібне положення пацієнта та забезпечувати доступ для лаборанта.
  • Підвіска випромінювача для стелі може обертатися для виконання знімків при положенні пацієнта лежачи, а також у випадках використання каталки.
  • Томографічний модуль легко налаштовується для високоякісної лінійної томографії.
  • Доступні варіанти потужності високоякісного генератору — 32, 50, 65 та 80 кВт — забезпечуують будь які методики застосування.

Простота застосування
Ті, хто створював системи Proteus XR/a спиралися на думку лаборантів для виробництва системи, яка не потребує довгого навчання, допомагає автоматизувати робочі процеси та підвищити пропускну здатність.

Надійність
Як і всі системи для візуалізації компанії GE, система Proteus XR/a була розроблена з застосуванням технології Six Sigma з ціллю максимального збільшення безперебійної роботи та зменшення витрат на експлуатацію.

Технологія

Підвіска випромінювача для стелі (OTS), стіл з ліфтом та плаваючою декою для візуалізації під будь яким кутом: для виконання знімків у положенні пацієнта лежачи або стоячи, поза столом, а також у випадках використання носилок та крісел-каталок. Широкий діапазон вибору потужності генератору (32, 50, 65 та 80 кВт).

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: