Senographe Essential

Опис

Ще один крок до досконалих можливостей раннього виявлення та боротьби з раком молочної залози. Система Senographe Essential готова до роботи. Це платформа і для теперішнього, і для майбутнього.

Замовити

Широке поле зору. Розмір активного поля зору системи Senographe™ Essential складає 24 x31 см — одна з максимальних серед всіх систем, представлених на ринку. Для охоплення молочних залоз самих різних розмірів та форм достатньо лише одного знімку; при цьому зберігається той же рівень зниження променевого навантаження, що й у системах Senographe DS. Що це дає? Раніше під час знімання крупних молочних залоз потрібно було два знімки на проекцію, тепер достатньо одного. Окрім цього, оптимізована матриця зображення  (14 МБ для зображення великого формату) забезпечує безпрецедентні швидкість, ефективність та продуктивність. Всі ці якості підвищують гнучкість та розширюють можливості під час роботи з пацієнтами.

Потужна платформа. Система Senographe Essential, оснащена зрозумілим інтерфейсом та набором повністю автоматичних функцій, розроблялась спеціально для цифрової мамографії. Ця система продовжує традицію компанії GE Healthcare — об'єднання ефективної конструкції з найсучаснішими технологіями. Низький рівень шуму, привабливий вигляд та ергономічність системи Senographe Essential у поєднанні з гнучкістю та максимальною зручністю роботи забезпечать довіру до неї і пацієнтів, і операторів. Додатком до цього всього будуть надійність, стабільність та багаторічний досвід роботи компанії GE у сфері охорони здоров'я. Це відкриває колосальні можливості. 

Зменшена трубка з покращеними характеристиками та родієвою доріжкою.  Родієва доріжка, здатна за необхідності значно підвищити жорсткість пучка, покращує контрастність та розрізнення уражень в щільних або складних тканинах молочних залоз при оптимізованому рівні променевого навантаження.

Автоматичне управління експозицією та трубка з біметалевим анодом. Це виняткова система, що вимірює та вибирає параметри експозиції на основі радіологічних змін щільності молочної залози. Функція автоматичної оптимізації параметрів (AOP) забезпечує неперевершену якість зображень по всій площині детектору незалежно від розміру та щільності молочної залози. Таким чином, система дозволяє отримувати прецизійні зображення за найрізноманітніших умов, забезпечуючи чудову відтворюваність знімків.

Чіткість зображень при їх отриманні та обробці.  Виняткові функції обробки зображень Tissue Equalization та Premium View, створені компанією GE, покликані підвищити якість діагностичних зображень та швидкість їх обробки на робочій станції Seno Advantage 2. Окрім цього, функція Fine View, що входить у стандартну конфігурацію системи Essential, додатково підвищує ефективність при отриманні зображень, допомагаючи чіткіше візуалізувати ураження, а функція Premium View оптимізує локальну контрастність структур молочних залоз. У поєднанні ці алгоритми зменшують необхідність налаштування ширини та рівня "вікна", покращують візуалізацію щільних тканин молочних залоз та допомагають зберегти периферичне контрастування по контуру шкіри та грудного м'язу. Окрім того, завдяки скороченню числа необхідних маніпуляцій з зображеннями (налаштування ширини та рівня "вікна") ці візуалізаційні функції сприяють швидшому аналізу зображень. Це дозволяє радіологам зекономити час та підвищити ефективність.

Надійний плоскопанельний цифровий детектор GE Revolution відрізняється прецизійною якістю зображень та високим показником квантової ефективності (DQE). Завдяки оптимізованому кроку пікселів, розрахованому на чітку деталізацію зображень при зниженому рівні шуму, цей детектор дозволяє забезпечити оптимальні характеристики, в тому числі й за зниженої дози випромінювання.

Ефективність.

Зрозумілий інтерфейс. Підвищена точність результатів навіть першого знімку. Скорочення часу дослідження. Комфорт для пацієнтів.  Виняткова точність та зручний інтерфейс системи Senographe Essential допомагають проводити дослідження швидше, ефективніше та з меншою кількістю повторних знімків. Наскільки швидше? Скорочення інтервалу між знімками дозволяє отримувати декілька знімків у хвилину.  Це якісно новий рівень продуктивності.

Ключовий показник — універсальність. Завдяки найкрупнішому в галузі полю зору детектору система Essential дозволяє отримувати якісні зображення практично будь яких молочних залоз, від найменших до найбільших, отримуючи на кожну проекцію лише один знімок.  Гнучкі та ергономічні ексцентричні компресійні ложки в поєднанні з покращеними можливостями компресії молочної залози підвищують і рівень комфорту для пацієнтки, і якість зображень, що особливо важливо у жінок з невеликими молочними залозами. Сучасна відсіююча решітка й ергономічна конструкція з плавними обводами забезпечують зручність і пацієнткам, і оператору.

Ергономічність та зручність у роботі.  Автоматична колімація. Автовизначення компресійних ложок. Швидке та зручне конфігурування з використанням заданих положень гентрі. Зручні кнопки спеціальної форми, які легко знайти не дивлячись. Вузька компактна трубка. Пульт управління в процедурній та можливість практично моментального перегляду зображень. Всі ці засоби підвищення ефективності, точності та продуктивності оптимізують не лише окупність, але й досвід клінічного застосування системи у всіх учасників процесу обстеження.  Це найважливіше.

Персоналізація робочого процесу.

Переглядова робоча станція Seno Advantage 2 дозволяє як підвищити надійність діагностики, так і оптимізувати продуктивність праці.  Ці досягнення забезпечує потужна, адаптивна та багатофункціональна платформа GE AdvantageWorkstation™(AW), що дозволяє аналізувати зображення швидко та в інтерактивному режимі, а також раціоналізувати процес роботи. Переглядова робоча станція Seno Advantage 2 оснащена двома моніторами високого розрішення, що призначені спеціально для мамографії, а також третім монітором, розрахованим на перегляд мультимодальних зображень та роботу з даними пацієнтів на платформі AW. 

Каскадні протоколи, що конфігуруються користувачем, забезпечують необмежені можливості налаштування перегляду зображень на екранах з високим розрішенням.  Передові засоби обробки зображень GE дозволяють переглядати зображення із застосуванням функцій Tissue Equalization або Premium View (або автоматично в межах протоколів, або вручну) для забезпечення максимальної швидкості перегляду та достовірності діагностики. Застосування цих засобів у поєднанні з функцією отримання зображень Fine View, що входить у стандартну конфігурацію системи Senographe Essential, дозволяє отримувати чіткіші та різкі зображення. Завдяки панелям інструментів та налаштуванням користувачів, що конфігуруються, кожен користувач може сконфігурувати робочий простір так, щоб забезпечити для себе зручність та ефективність роботи.

Процес перегляду зображень спрощується завдяки спеціальній клавіатурі для швидкого виклику розповсюджених функцій та додаткових інструментів. Наприклад, інверсії, масштабування, режиму затемнення та опції комп'ютеризованої діагноситики (CAD).

Передавати інформацію лікуючим лікарям та хірургам стало значно простіше. Всі зображення можна роздрукувати або зберегти у форматі DICOM на компакт-диску разом з програмою перегляду DICOM-зображень, щоб переглядати їх на звичайному комп'ютері.Функція експорту в стандартні комп'ютерні формати дозволяє використати зображення в програмі Microsoft® PowerPoint® або в інших засобах створення презентацій. 

Додатково універсальність та продуктивність праці збільшують можливості доступу до інших сучасних мультимодальних додатків, які можна купити окремо (наприклад, FuncTool або Volume Viewer), а також можливості перегляду та друку мультимодальних DICOM-зображень з систем GE та інших виробників. 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: