SIGNA Premier 3.0T

Опис

МРТ майбутнього — вже сьогодні

SIGNA Premier — це спільна розробка компанії GE Healthcare і дослідницьких центрів. Результат чотирьохрічної роботи — новий рівень візуалізації, що допоможе лікарям і вченим у виявленні та діагностиці онкологічних і неврологічних захворювань, зокрема й при легкому пошкодженні мозку

 • Потужність — 3.0 Т
 • Апертура — 70 см
 • Поле огляду — 50 х 50 х 50 см
 • TDI РЧ до 146-кн.
 • 48-кн нейрокотушка
 • Новітній магніт SuperG
 • Високі градієнти
 • 80/200
 • Пересувний стіл
 • Платформа SIGNA Works
 • Рішення для онкологічних досліджень

Замовити

SIGNA Premier — система нового покоління для МРТ з широкою апертурою гентрі від компанія GE Healthcare і перший у галузі апарат зі 146-канальною РЧ-котушкою.

МРТ SIGNA Premier — це результат чотирьохрічної спільної роботи GE Healthcare і дослідницьких центрів над створенням і поліпшенням пристроїв для візуалізації, які змогли б допомогти лікарям і вченим у виявленні й діагностиці онкологічних та неврологічних захворювань, зокрема й при легкому пошкодженні мозку (mild Traumatic Brain Injury).

Новий магнітно-резонансний томограф SIGNA Premier забезпечує високий ступінь діагностики з відмінними можливостями:

 • новий поліпшений надпровідний магніт GET;
 • система вектора, яка є найпотужнішою розробкою компанії GE Healthcare серед 3.0T-систем з широкою апертурою;
 • сучасна цифрова потужна радіочастотна архітектура для передачі і прийому сигналу.

SuperG

SIGNA Premier оснащується інноваційною методикою вектора SuperG. Котушка SuperG з градієнтом служить для надвисокої ефективності роботи і вирізняється високими продуктивністю і стійкістю.


Продуктивність 60 см з апертурою 70 см

Signa Premier оснащується поліпшеними протоколами HumanConnect (MultiShell DTI і високоякісним fMRI), отримуючи зображення з більшою роздільною здатністю, при цьому не жертвуючи комфортом пацієнта або розміром апертури гентрі. Signa Premier поєднує в собі переваги широкоапертурної системи з надвисокою продуктивністю, а в деяких випадках перевершує інші надвисокопродуктивні системи з меншими розмірами апертури, особливо для дифузійно зважених досліджень.


Дифузійне зображення ще ніколи не було таким інформативним

Як стандартний біомаркер в онкології, дифузійні зображення відіграють вирішальну роль у виявленні та стадії раку. Однак, через схильність деяких анатомічних областей до великих спотворень, що обмежує роздільну здатність, діючий стандарт для дифузійної візуалізації має свої обмеження. SIGNA Premier використовує інтелектуальні кількісні рішення та розширений пакет дифузії для автоматичного виявлення та виправлення спотворень, артефактів та руху. Результатом є спільна покращена реєстрація з анатомічною інформацією, покращена візуалізація структур у важко зображуваних областях та більш висока роздільна здатність без будь-яких обмежень. Це досягається без будь-якого втручання користувача, додаткового часу сканування або ускладнення робочого процесу.

Інноваційна технологія AIR

Революційна конструкція котушки, яка комфортно прилягає до тіла пацієнта. Легке позиціонування — для максимальної якості зображення

Технологія повної оцифровки зображення Total Digital Imaging (TDI)

Радіочастотна технологія SIGNA Premier розроблена для забезпечення більшої клінічної продуктивності та вищої якості зображення, особливо для додатків, що вимагають великої кількості даних, на основі архітектури Total Digital Imaging (TDI). 146 незалежних каналів дають змогу одночасно поєднувати кілька поверхневих котушок з надвисокою кількістю каналів для більш швидких прискорень і безкомпромісної чіткості зображення.


48-канальна котушка для голови

Компанія GE Healthcare розробила 48-канальну котушку для голови, яка гарантує феноменальну продуктивність майже для всіх хворих. Дизайн котушки враховує 99,99% населення, включно з пацієнтами з надвеликою головою і короткою шиєю. При цьому зберігається високе відношення сигнал/шум (SNR) і відмінна якість зображення. Крім того, на сканері SIGNA Premier ви зможете виконати швидке сканування мозку не більш ніж за п'ять хвилин.

SIGNA Works — новий стандарт МР-діагностики

Новітня платформа SIGNA Works робить SIGNA Premier однією з найбільш універсальних, адаптивних і потужних систем МРТ, розроблених GE Healthcare. SIGNA Works підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації GE Healthcare. SIGNA Artist постачається з попередньо встановленими стандартними додатками. Розширені функції SIGNA Works з можливістю оновлення дозволять встановлювати нові додатки відповідно до зростаючих потреб клінічної практики.
Базовий пакет SIGNA Works дає змогу досягати бажаних результатів завдяки набору високоефективних засобів візуалізації. Програмні додатки, що входять до складу клінічних пакетів, включають широкий спектр контрастів, функції обробки 2D- і 3D-даних, а також можливість корекції артефактів руху. SIGNA Works надає величезний набір інструментів, необхідних для проведення ефективного клінічного дослідження.

Феноменальні клінічні додатки, які повністю відповідають вашим потребам

NeuroWorks
Універсальне рішення для візуалізації анатомії головного мозку, хребта, судин і периферичних нервів з чіткою диференціацією тканин.

OrthoWorks
Програмне рішення розроблене для візуалізації структур опорно-рухового апарату з відмінним контрастуванням тканин.

BodyWorks
Рішення для візуалізації абдомінальної і тазової областей з урахуванням будь-яких типів пацієнтів.

OncoWorks
Включає клінічні додатки для обробки і візуалізації анатомічних та морфологічних даних, специфічних для кожного типу онкологічних утворень.

CVWorks
Додаток для кардіовізуалізації, за допомогою якого ви зможете отримати дані про морфологію, динаміку кровотоку, функції міокарда, а також інформацію про структуру судин.

PaedWorks
Набір спеціалізованих протоколів, що дозволяють без зусиль задовольняти потреби найменших і вразливих пацієнтів.

Виведіть клінічну практику на новий рівень — виходьте за рамки стандартів завдяки інноваційним програмам SIGNA Works. Покращена якість зображень, підвищена ефективність і оптимізований робочий процес допоможуть вам сканувати, як ніколи раніше.

HyperWorks
HyperWorks — набір програмних протоколів для прискореної візуалізації, що дає змогу отримувати результати до 8 разів швидше, ніж при звичайному скануванні.

 • HyperBand — візуалізація з опцією прискореного збирання даних
 • HyperSense — технологія прискорення збирання 2D-даних
 • HyperCube — спеціальний програмний пакет для візуалізації в 3D з використанням різних зважень


ViosWorks
Зменшує трудомісткість візуалізації серця. Вперше всі 7 просторів візуалізації можуть бути одночасно відображені за одне сканування менше, ніж за 10 хвилин.

SilentWorks
Технологія шумозаглушення від GE Healthcare, яка допомагає створити максимально комфортні умови для пацієнта. Стандартне МР-сканування за гучністю можна порівняти з рок-концертом, але інноваційна технологія SilentWorks знижує шум для багатьох видів обстежень майже до рівня шуму навколишнього середовища.

ImageWorks
ImageWorks підвищить продуктивність МРТ. Всього лише одне сканування за допомогою MAGiC забезпечує візуалізацію високої якості, а постобробка з READY View — послідовні й чіткі результати.Сьогоднішні клінічні проблеми стають все більш конкретними. Вони виходять за рамки необхідності бачити, потребуючи цілеспрямованих і спільних зусиль для вирішення. Система МРТ SIGNA Premier створена завдяки таким зусиллям. Це не чергова ітерація сучасних технологій. Це МР-технологія майбутнього, за допомогою якої ми почати краще розуміти хвороби сьогодні.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Параметри залежать від комплектації апарата. Отримати повний перелік характеристик системи SIGNA Premier Ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Клінічні та технічні переваги

 • 146-канальна технологія Total Digital Imaging
 • Котушки з технологією AIR. Котушка обертається навколо необхідної частини тіла і максимально близько прилягає до досліджуваної зони, що покращує прийом сигналу
 • 48-канальна котушка TDI для голови, що входить в базову комплектацію SIGNA Premier, забезпечує феноменальну продуктивність з урахуванням особливостей кожного пацієнта
 • Новітня платформа SIGNA Works підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації

Комфорт пацієнта

 • Високий рівень комфорту пацієнта забезпечують такі особливості як пересувний стіл, положення пацієнта ногами вперед
 • Поле огляду 50 x 50 x 50 см і апертура шириною 70 см дозволять достовірно візуалізувати складні анатомічні області для пацієнтів з великим статурою, наприклад, плечі і стегна


Проактивний моніторинг

 • Аналіз параметрів навколишнього середовища кімнат сканування і управління, градієнтної та радіочастотної системи МРТ, системи охолодження
 • Моніторинг магніту і кріогенної системи з відстеженням рівня гелію
 • Контроль якості зображення

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Центральна нервова система


Опорно-руховий апарат


Серце і судини


Тіло


Онкологія


Педіатрія

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

SIGNA Premier 3.0T