SIGNA Explorer

Опис

Компактний надпровідний магніт з унікальним дизайном корпусу, що розширюється з двох боків, забезпечує чудову однорідність магнітного поля, завдяки якій забезпечується прекрасна та незмінна якість зображень.

Замовити

МРТ апарат з високими показниками однорідності магністного поля

Поєднання апертури магніту 60 см та конструкції столу для позиціонування пацієнта, яка дозволяє прийомним елементам розміщуватися досить близько до анатомії пацієнта, створює ідеальні умови для пацієнтів різної статури. 

Магніт обладнаний системою активного  шимінгу, яка мінімалізує вплив паразитарних магнітних полів ззовні для підвищення безпеки та мінімального втручання в роботу системи. Інноваційна технологія охолодження запобігає википанню рідкого гелію, зводячи необхідність в дозаправках до максимально рідких епізодів.

Магніт також оснащений 18 шимуючими надпровідними котушками (розробки компанії GE) для ще більшого збільшення показників однорідності магнітного поля, а саме, під час візуалізації з пригніченням сигналу від жиру, коли поле занадто велике або розміщується поза ізоцентром магніту. Градієнтна підсистема, вмонтована в МР-систему, складається з трьох градієнтних котушок та квадратурної приймально-передавальної РЧ-котушки для дослідження всього тіла.

Високоточна градієнтна підсистема

Ексклюзивно розроблена в компанії GE цифрова технологія управління градієнтом робить найточніші та відтворювані форми хвилі наростання.  

  • Надійність 98,9% (показник співпадіння між ідеальною кривою та фактичною кривою)
  • Точність 99,98% (показник відтворювання)

Завдяки цим розробкам забезпечується максимально можлива якість забраження, а саме, під час ехопланарної візуалізації за використання послідовності "швидке спін-ехо" або клінічних додатків на її основі.

 

Технологія передачі сигналу по оптоволокну OpTix

Дивовижна технологія GE Healthcare для передачі оцифрованого сигналу по оптоволоконному кабелю для підвищення відношення сигнал-шум.

Технологія була розроблена спеціально для підвищеного даного показника, критичного для всіх МР-систем.  Вона забезпечує відмінний динамічний діапазон та завадостійкість, збільшені відношення сигнал-шум та швидкість передачі сигналу.  Таким чином, оптимізується робочий процес, лікарям надається широка платформа для проведення передових діагностичних та клінічних досліджень та розробок.

XVRE – Потужний механізм об'ємної реконструкції

Новий механізм об'ємної реконструкції XVRE при спільному використанні з ексклюзивними клінічними додатками від GE забезпечує наступні переваги:

  • Реконструкція зображення в режимі реального часу, навіть якщо масиви даних були отримані за допомогою технологій паралельного сканування, таких як ARC (Autocalibrating Reconstruction for Cartesian sampling) або ASSET (Array Spatial Sensitivity Encoding Technique)
  • Надвисока швидкість реконструкції
  • Оперативна пам'ять 32 Гб
  • Надійність, що забезпечується механізмом реконструкції з операціною системою Linux та обладнаним 4 спеціалізованими процесорами
  • Повна сумісність з передовими методами заповнення k-простору

Пакет ScanTools від компанії GE овелюціонував і тепер є повним набором імпульсних послідовностей та додатків, від основної послідовності "спін-ехо" до розширеної послідовності ехопланарної візуалізації з одиночним імпульсом для візуалізації з пригніченням сигналу від жирової тканини для різних клінічних додатків у візуалізації.

 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: