SIGNA Architect 3.0T

Опис

Лідируйте

SIGNA Architect — це інноваційний апарат МРТ компанії GE Healthcare, який пропонує надвисокий рівень продуктивності — 128 приймальних каналів, 48-канальна котушка голови, повний спектр клінічних можливостей, у тому числі для проведення наукових досліджень

 • Потужність — 3.0 Т
 • Апертура — 70 см
 • Поле огляду — 50 х 50 х 50 см
 • TDI РЧ до 128-кн.
 • 48-кн нейрокотушка
 • Високі градієнти
 • 44/200
 • Пересувний стіл
 • Платформа SIGNA Works
 • Рішення для онкологічних досліджень

Замовити

Новий рівень: підвищіть продуктивність МРТ за допомогою проривних технологій

Тепер можливості МРТ вражають ще більше завдяки ультрасучасним рішенням для візуалізації з SIGNA Architect, що об'єднує новітні досягнення в області МР-технологій та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс GE Healthcare. Система SIGNA Architect, розроблена на базі нової платформи SIGNA Works, гармонійно поєднує дизайн і функціональність. Кожний елемент системи спрямований на підвищення продуктивності, ефективності клінічної практики, фінансових показників, а також комфорту і безпеки пацієнта.

SIGNA Works — новий стандарт МР-діагностики

Новітня платформа SIGNA Works робить SIGNA Architect однією з найбільш універсальних, адаптивних і потужних систем МРТ, розроблених GE Healthcare. SIGNA Works підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації GE Healthcare. SIGNA Architect постачається з попередньо встановленими стандартними додатками. Розширені функції SIGNA Works з можливістю оновлення дозволять встановлювати нові додатки відповідно до зростаючих потреб клінічної практики.
Базовий пакет SIGNA Works дає змогу досягати бажаних результатів завдяки набору високоефективних засобів візуалізації. Програмні додатки, що входять до складу клінічних пакетів, включають широкий спектр контрастів, функції обробки 2D- і 3D-даних, а також можливість корекції артефактів руху. SIGNA Works надає величезний набір інструментів, необхідних для проведення ефективного клінічного дослідження.

Феноменальні клінічні додатки, які повністю відповідають вашим потребам

NeuroWorks
Універсальне рішення для візуалізації анатомії головного мозку, хребта, судин і периферичних нервів з чіткою диференціацією тканин.

OrthoWorks
Програмне рішення OrthoWorks розроблене для візуалізації структур опорно-рухового апарату з відмінним контрастуванням тканин.

BodyWorks
Використовуйте BodyWorks для візуалізації абдомінальної і тазової областей з урахуванням будь-яких типів пацієнтів.

OncoWorks
Включає клінічні додатки для обробки і візуалізації анатомічних та морфологічних даних, специфічних для кожного типу онкологічних утворень.

CVWorks
Додаток для кардіовізуалізації, за допомогою якого ви зможете отримати дані про морфологію, динаміку кровотоку, функції міокарда, а також інформацію про структуру судин.

PaedWorks
Набір спеціалізованих протоколів, що дозволяють без зусиль задовольняти потреби найменших і вразливих пацієнтів.

Виведіть клінічну практику на новий рівень — виходьте за рамки стандартів завдяки інноваційним програмам SIGNA Works. Покращена якість зображень, підвищена ефективність і оптимізований робочий процес допоможуть вам сканувати, як ніколи раніше.

HyperWorks
HyperWorks — набір програмних протоколів для прискореної візуалізації, що дає змогу отримувати результати до 8 разів швидше, ніж при звичайному скануванні.

 • HyperBand — візуалізація з опцією прискореного збирання даних
 • HyperSense — технологія прискорення збирання 2D-даних
 • HyperCube — спеціальний програмний пакет для візуалізації в 3D з використанням різних зважень


ViosWorks
Зменшує трудомісткість візуалізації серця. Вперше всі 7 просторів візуалізації можуть бути одночасно відображені за одне сканування менше, ніж за 10 хвилин.

SilentWorks
Технологія шумозаглушення від GE Healthcare, яка допомагає створити максимально комфортні умови для пацієнта. Стандартне МР-сканування за гучністю можна порівняти з рок-концертом, але інноваційна технологія SilentWorks знижує шум для багатьох видів обстежень майже до рівня шуму навколишнього середовища.

ImageWorks
ImageWorks підвищить продуктивність МРТ. Всього лише одне сканування за допомогою MAGiC забезпечує візуалізацію високої якості, а постобробка з READY View — послідовні й чіткі результати.


Технологія повної оцифровки зображення Total Digital Imaging (TDI)

МРТ SIGNA Architect пропонує приголомшливі результати щодо візуалізації з TDI:

 • Технологія Direct Digital Interface (DDI) використовує незалежний аналого-цифровий перетворювач для оцифровки сигналу від кожного з 128 радіочастотних каналів, що забезпечує значне збільшення якості за рахунок зменшення фонового шуму
 • Технологія Digital Micro Switching (DMS) — наступне покоління технологій радіочастотних котушок, засноване на заміні аналогових схем блокування надшвидкими мікроперемикачами (MEMS)
 • Технологія об'ємної цифровізації даних Digital Surround Technology (DST) об'єднує сигнали від кожного елемента котушки. Оптимальне співвідношення сигнал/шум і чутливість поверхневих котушок у поєднанні з відмінною однорідністю і високою проникаючою здатністю вбудованої радіочастотної котушки — все це гарантує якісні зображення не тільки хребта, але й всього тіла

48-канальна котушка TDI для голови

48-канальна котушка TDI для голови, що входить у базову комплектацію SIGNA Architect, забезпечує феноменальну продуктивність з урахуванням особливостей кожного пацієнта. Завдяки гнучкому і універсальному дизайну, високому співвідношенню сигнал/шум і передовим технологіям візуалізації, таким як HyperWorks, враховуються потреби переважної більшості пацієнтів.

Пересувний стіл eXpress

Стіл пацієнта eXpress системи МРТ SIGNA Architect дозволяє проводити візуалізацію як у положенні ногами вперед, так і головою вперед, роблячи обстеження більш комфортним, швидким і вузькоспеціалізованим. Поверхня столу має ефект «пам'яті положення тіла», зменшуючи тиск у точках дотику. Завдяки мобільності столу не потрібно більше турбуватися про те, як швидко ви зможете евакуювати пацієнта в екстреній ситуації. А з технологією IntelliTouch ви зможете укласти пацієнта в комфортному положенні, просто торкнувшись краю стола.


Поле огляду

Поле огляду 50 x 50 x 50 см і апертура шириною 70 см дозволять достовірно візуалізувати складні анатомічні області для пацієнтів з великою статурою, наприклад, плечі і стегна. Феноменальна однорідність системи SIGNA Architect забезпечує широке поле огляду з поліпшеними характеристиками градієнтів. 
Ніщо не залишиться непоміченим


reFINE і deFINE

З reFINE проблема однорідності магнітного поля 3.0 Т нарешті вирішена. За допомогою reFINE Ви повністю контролюєте радіочастотний імпульс. Таким чином, Ви отримуєте чіткіші сигнали незалежно від будови тіла або положення пацієнта.
DeFINE виводить результати SIGNA Architect на новий рівень, покращуючи якість візуалізації завдяки вбудованим і змінним параметрам. Ці параметри можна згенерувати для кожної окремої послідовності або всього дослідження. Завдяки deFINE зображення відповідатимуть високим вимогам якості, виходячи за рамки звичайного сканування

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Параметри залежать від комплектації апарата. Отримати повний перелік характеристик системи SIGNA Architect ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Клінічні та технічні переваги

 • 128-канальна технологія Total Digital Imaging
 • Котушки з технологією AIR. Котушка обертається навколо необхідної частини тіла і максимально близько прилягає до досліджуваної зони, що покращує прийом сигналу
 • 48-канальна котушка TDI для голови, що входить в базову комплектацію SIGNA Architect, забезпечує феноменальну продуктивність з урахуванням особливостей кожного пацієнта
 • Новітня платформа SIGNA Works підвищує продуктивність ключових технологій візуалізації
 • Пересувний стіл eXpress з технологією IntelliTouch


Комфорт пацієнта

 • Високий рівень комфорту пацієнта забезпечують такі особливості, як пересувний стіл, положення пацієнта ногами вперед
 • Поле огляду 50 x 50 x 50 см і апертура шириною 70 см дозволять достовірно візуалізувати складні анатомічні області для пацієнтів з великим статурою, наприклад, плечі і стегна


Проактивний моніторинг

 • Аналіз параметрів навколишнього середовища кімнат сканування і управління, градієнтної та радіочастотної системи МРТ, системи охолодження
 • Моніторинг магніту і кріогенної системи з відстеженням рівня гелію
 • Контроль якості зображення

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Ефективність у всьому

ЦНС
Спеціальні програмні додатки, що входять до складу пакета NeuroWorks, забезпечують автоматичне планування дослідження одним натисканням миші, використовуючи технологію зменшення артефактів руху. Ці рішення незамінні при візуалізації центральної нервової системи від початку сканування і до подальшої обробки зображення. NeuroWorks включає додаток Cube, яке замінює кілька 2D-сканувань єдиним об'ємним 3D-зображенням. PROPELLER MB — вдосконалена версія технології PROPELLER (отримання даних у багатоетапному режимі з придушенням артефактів руху), що забезпечує відмінну контрастність тканин. Крім того, ця вдосконалена технологія дозволяє отримувати нові контрасти, такі як T1 FSE.

T2 PROPELLER MB з інверсією колірної шкали (корональна) 0.6 x 0.6 x 3 мм

Cube DIR
1.4 x 1.4 x 1.4 мм

Опорно-руховий апарат
Програмне рішення OrthoWorks розроблене для візуалізації структур опорно-рухового апарату з високоякісним контрастуванням тканин. Більше немає необхідності проводити три окремі 2D-сканування: OrthoWorks включає програмний пакет Cube для отримання 3D-зображення за один етап збирання даних, отриманих у режимі протонної щільності. Поєднання цього програмного пакета з послідовністю ASPIR забезпечує рівномірне придушення сигналу від жирової тканини.

PD FatSat Cube (сагітальна)
0.6 x 0.6 x 1.2 мм

PD (корональна)
0.2 x 0.3 x 2.5 мм

Тіло
Спеціальне програмне рішення BodyWorks дає змогу візуалізувати анатомію абдомінальної і тазової областей з урахуванням будь-яких типів пацієнтів. Для підвищення ефективності діагностики GE Healthcare розробила технологію PB Navigators, яка допоможе усунути артефакти дихальних рухів під час абдомінальної візуалізації. Технологія візуалізації при вільному диханні сумісна з іншими імпульсними послідовностями, включаючи дифузію, PROPELLER MB, магнітно-резонансну холангіопанкреатографію і динамічну візуалізацію T1.

3D МРХПГ 1.4 x 1.4 x 1.2 мм
Динамічне дослідження печінки при вільному диханні. Turbo LAVA з технологією Navigator,
1.9 x 2 x 4 мм: 20 сек / фаза

Серце, судини
SIGNA Architect легко адаптується до різних типів пацієнтів за допомогою клінічних додатків CVWorks, які значно спрощують процес сканування. Завдяки CVWorks сканування з багаторазовою затримкою дихання йде в минуле. Нові методи покадрового дослідження відстроченого контрастування міокарда (SSMDE) і візуалізації венозних структур (Black Blood) — це альтернатива затримці дихання з максимальним комфортом для пацієнта. Протокол QuickStep значно спрощує процес сканування. Візуалізація всієї судинної системи може бути виконана менше, ніж за 6 хвилин. Високоефективні градієнти дозволяють отримати чіткий контраст між кровоносним руслом і міокардом за допомогою Cine FIESTA зі збереженням просторової роздільної здатності.

2D Cine FIESTA

Онкологія
Пакет програмних рішень OncoWorks включає клінічні додатки для обробки і візуалізації анатомічних і морфологічних даних, специфічних для кожного типу онкологічних утворень. OncoWorks — це надійний тканинний контраст, придушення артефактів руху, висока тимчасова і просторова роздільна здатність. Волюметрична 3D-візуалізація з оптимізованою імпульсною послідовністю ASPIR у поєднанні з технологіями ARC або ASSET забезпечують високу просторову і часову роздільну здатність при аналізі патернів контрастування. Зображення передміхурової залози T2 PROPELLER у малому полі огляду і з технологією корекції артефактів руху.

FSPGR (динамічна, аксіальна) 
1 x 1 x 1.5 мм

T2 PROPELLER (корональна)
0.8 x 0.8 x 3 мм

Педіатрія
Система SIGNA Architect має набір спеціалізованих протоколів PaedWorks для того, щоб без зусиль задовольняти потреби найменших і вразливих пацієнтів. Технологія PB Navigators у поєднанні з PROPELLER MB і такими передовими методами, як дифузійна візуалізація, дозволяють проводити обстеження без затримки дихання. Крім того, використання методу SSMDE в кардіологічних дослідженнях забезпечує отримання швидких і надійних результатів.

Turbo LAVA з технологією Navigator. Динамічне дослідження печінки при вільному диханні
1.2 x 1.7 x 2.6 мм : 25 сек / фаза

МРТ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

SIGNA Architect (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

SIGNA Architect 3.0T