Optima MR450w GEM

Опис

Поєднання максимального комфорту для пацієнтів та використання новаторських технологій магнітно-резонансної томографії. 

Замовити

Апарат МРТ Optima MR450w 1.5Т GEM 

МРТ апарат Optima MR450w з комплектом котушок GEM Optima MR450w забезпечує отримання незмінно високої якості магнітно-резонансної візуалізації при проведенні широкого спектру досліджень. Вона поєднує в собі переваги широкоапертурної  МР-системи та методу геометричного охоплення (GEM) і є  втіленням підходу до магнітно-резонансної візуалізації, коли обладнання і технологічні рішення геометрично підлаштовуються під пацієнтів.


MR450w створена на основі повністю оновленої МР-платформи й має наступні функціональні можливості:

 • Технологія OpTix – оцифровка сигналу в приміщенні, де встановлений магніт, з ціллю підвищення відношення сигнал/шум.
 • Поле огляду 50 см – розміщення пацієнтів крупніших розмірів.
 • Високоточні градієнти – оптимізоване управління  продуктивністю градієнту з ціллю підвищення продуктивності в таких складних зонах застосування, як отимання кардіологічних, дифузійних зображень, МРТ і FIESTA.
 • РЧ каналів 16 або 32 на вибір.
 • Типові значення однорідності магнітного поля, ppm, змінені по методу V-RMS, в сферах діаметром:

  10 см -0,007 ppm
  20 см -0,035 ppm
  30 см -0,11 ppm
  40 см -0,5 ppm

 • Технологія зниження акустичних шумів (ART) – зниження акустичних шумів при проведенні досліджень головного мозку, спинного мозку та скелетно-м'язової системи без втрати якості зображень.

 

 

 

 

 

МР-система Optima MR450w з комплектом котушок GEM відрізняється інноваційним дизайном, що орієнтований на безпеку пацієнта. Враховуючи роботу спеціалістів та досвід пацієнта, можна виділити наступні ключові характеристики:

 • Апертура діаметром 70 см – тунель з яскравим освітленням зсередини та гентрі, що розширюється, дозволяють відчути себе комфортно та впевнено.
 • Консоль управління IROC, розміщена в МР-маніпуляційній – можливість швидкого налаштування МР-системи для проведення обстеження за допомогою кольорової консолі високого розрішення, що розміщена на передній панелі магніту. Простота спостереження за пацієнтом, станом системи й інформацією про сканування, а також контроль та вибір параметрів у реальному часі безпосередньо в приміщенні для сканування.
 • Витончена двохстороння панель управління  – можливість управляти параметрами з будь якого боку столу. Простота підготовки пацієнта та швидкий доступ до сердечних чи додаткових відведень, а також до крапельниці.
 • Позиціонування пацієнта IntelliTouch – підвищення продвуктивності МР-дослідження завдяки функції позиціонування пацієнта IntelliTouch. Вона позбавляє необхідності лазерного налаштування, дозволяючи правильно розмістити пацієнта лише за 30 секунд.
 • Направлена світлодіодна підсвітка LED – встановлене зі сторін Optima MR450w направлене освітлення збільшує загальну естетичну привабливість системи. 
 • Сприятливіші умови для пацієнтів – великий діаметр тунелю, візуалізація в положенні ногами уперед, технологія звукоізоляції, естетика й технологічні здібності системи GEM, що орієнтовані на підвищення комфорту пацієнтів, допомагають позбавитися основних причин занепокоєння пацієнтів та недотримання інструкцій пацієнтами під час обстеження. 
 • Менша кількість етапів дослідження, менше невдалих знімків з насиченням по жировій тканині, оперативніше обстеження  –  проведення більшої кількості МР-досліджень за коротший час за допомогою магніту Optima MR450w з високою однорідністю магнітного поля.
 • Високий ступінь чіткості сигналу завдяки технології OpTix.
 • Ефективний робочий процес – панель управління оператора (IROC) з високим розрішенням, стіл для укладки пацієнта GEM Express з функцією Intellitouch для розміщення пацієнтів, GEM  та нові можливості інтерфейсу користувача, що дозволяють зекономити час на розміщення пацієнта та налаштування потрібних параметрів для обстеження. 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: