Рукавички медичні одноразові

Рукавички нестерильні ціна

Одноразові рукавички в медичній сфері, косметології, харчовій промисловості - вже давно стали незамінним атрибутом.

Рукавички медичні нестерильні

- це захист шкіри від пошкоджень, попадання різних хімічних речовин, від опіків або порізів.

Наші переваги:

Великий вибір рукавичок. У нас ви можете купити одноразові рукавички будь-якого виду і розміру. В наявності є безліч кольорів.

Безкоштовна доставка по Києву.  При замовленні від 10 упаковок (1 ящик).

Безкоштовна доставка по Україні.  НОВА ПОШТА, Delivery при замовленні від 20 упаковок (2 ящики).

Оплата будь-яким способом: готівкою кур'єру, оплата на картку, безготівковий розрахунок.

Європейська якість.  Рукавички виготовляються в Польщі і відповідають всім європейським стандартам.Відмінності і види медичних рукавичок

Рукавички  медичні можна розрізняти по матеріалу:

  1. Рукавички латексні непудровані.Рукавички без наявності пудри - ідеальний варіант для людей, які страждають роздратуванням і сухою шкірою рук. Завдяки матеріалу - латексні рукавички відрізняються високим рівнем комфорту при роботі з металевими інструментами, які вислизають з рук. Це один з головних моментів, за якими хірурги вибирають рукавички з латексу.  Наші рукавички виготовлені з латексу високої якості, що забезпечує щільне прилягання до руки і максимально тонкі відчуття. Для медичних працівників це дуже важливий аспект. Також, одноразові латексні рукавички дуже міцні і в той же час еластичні, за рахунок чого розриви або проколи трапляються вкрай рідко.
  2. Рукавички латексні пудровані. Медичні рукавички виробляються з натурального каучукового латексу. Латексні рукавички обробляються зсередини кукурудзяним крохмалем, що гарантує їх легке одягання і зняття. За рахунок тонкого еластичного латексу тактильні відчуття в цих рукавичках збережені на вищому рівні. Тому, якщо шкіра Ваших рук не схильна до подразнення і сухості - пудровані латексні рукавички підійдуть Вам ідеально. Рукавички нестерильні латексні пудровані застосовуються у всіх можливих областях. Від медицини, косметології, стоматології та до харчової промисловості. Купити медичні рукавички можна у нас.
  3. Рукавички нітрилові. Одноразові нітрилові рукавички - одні з найбільш затребуваних рукавичок з усіх наявних видів. Для тих медичних працівників, у яких алергія на латексні рукавички, були розроблені нітрилові рукавички. Нітрил є синтетичною подобою каучуку. Рукавички медичні нітрилові володіють такими характеристиками як: надміцність, висока тактильна чутливість, гіпоалергенність. Якщо ви замислюєтеся купити нітрилові. рукавички - ми зможемо допомогти вам! В асортименті велика кількість кольорів і розмірів.
  4. Рукавички вінілові непудровані.  Однією з найважливіших переваг одноразових вінілових рукавичок є висока стійкість до хімічних речовин та розчинів. Також слід відмітити, що вінілові рукавички не містять латекс, тобто вони не будуть викликати алергію. В вінілових рукавичках можна працювати з хімічними речовинами, а також цитостатичними препаратами, розчинами на основі спирту, ефірних масел. На відміну від латексних рукавичок, які можуть розчинятись під дією хімічних речовин.
  5. Рукавички вінілові пудровані.  Для людей, які часто працюють з хімічними речовинами і не мають роздратування шкіри від пудри - вінілові рукавички з пудрою є ідеальним варіантом.