Revolution Discovery CT

Опис

Максимальна ефективність дослідження

Усі види досліджень з високою якістю і низькою дозою. Виявлення новоутворень на ранній стадії. Спектральна діагностика в онкології

 • 40 мм
 • 256 зр.
 • Детектор GSI
 • Супершвидке сканування (IQE)
 • Ультранизька доза ASIR-V
 • Всі види досліджень, включаючи кардіологію і спектральну візуалізацію

Замовити

З системою Revolution Discovery CT процедура КТ виходить за рамки традиційного аналізу анатомічних структур, даючи змогу отримувати кількісні характеристики хімічного складу тканин і додаткову інформацію про їхні функції. При цьому доза опромінення пацієнта зводиться до мінімуму і зменшується необхідність в проведенні дорогих інвазивних процедур.

Чіткість візуалізації — впевненість у діагнозі
Revolution Discovery CT допомагає оптимізувати просторову і часову роздільну здатність, співвідношення сигнал/шум, низькоконтрастну роздільну здатність і зменшення артефактів, щоб від дослідження до дослідження отримувати відмінні результати. Справжній діагностичний прорив полягає в тому, що ця система забезпечує кращу в своєму класі просторову роздільну здатність 0,23 мм протягом всього сканування.

Діагностичні рішення для будь-якого клінічного завдання
Revolution Discovery CT з конфігурацією в 256 зрізів дає змогу легко справлятися зі стандартними дослідженнями в неврології та ортопедії, в діагностиці патології судин і внутрішніх органів, а також легко розширювати сфери застосування комп'ютерної томографії до експертної діагностики в кардіології (для оцінки коронарного русла і планування транскатертерної імплантації аортального клапана) і використання передових технологій в онкології та неврології.
До таких технологій відноситься спектральна візуалізація з детектором Gemstone — Gemstone Spectral Imaging — для кількісної характеристики хімічного складу і оцінки функціональних характеристик тканин.

Технологія, що зробила спектральне сканування можливим
Революційна технологія надшвидкого перемикання параметрів напруги Gemstone Spectral Imaging (GSI) в системі Revolution Discovery CT, оснащеної детектором Gemstone, забезпечує час перемикання між енергіями 0,25 мс і майже ідеальне анатомічне поєднання в повному полі огляду розміром 50 см при дозі опромінення, що відповідає одному стандартному циклу сканування.
Використання однієї трубки і одного детектора для отримання монохроматичних зображень дозволяє з неймовірною точністю визначати склад матеріалів і значно зменшити артефакти.
Технологія GSI використовує швидкісне перемикання напруг 140 кВ і 80 кВ для отримання монохроматичних зображень, що забезпечує:

 • мінімізацію артефактів від металу, кальцію, йоду та інших матеріалів з високим коефіцієнтом поглинання рентгенівського випромінювання;
 • кількісну інформацію про хімічний склад тканин;
 • можливість зниження дози контрастного препарату завдяки використанню зображень з низькими значеннями кеВ.

Це 4-е покоління технології GSI — нейтральної по дозі спектральної комп'ютерної томографії. Швидкий запуск і оптимізований процес постобробки зробили цю технологію стандартною частиною робочого процесу в клініках всього світу, що знайшло відображення більш ніж у сотні наукових публікацій.

КТ-коронарографія вже стала рутинним дослідженням
Система Revolution Discovery CT пропонує широкий спектр додатків для вдосконаленої візуалізації, в тому числі інструменти, завдяки яким КТ-дослідження серця стане стандартною частиною повсякденної роботи.
Все це завдяки тому, що в цій системі успішно подолані обмеження, які перешкоджали використанню стандартних комп'ютерних томографів для досліджень серця, — в тому числі артефакти руху стінок коронарних артерій, кальцифікація судин, висока ЧСС і труднощі при характеризації атеросклеротичних бляшок.
Крім того, система Revolution Discovery CT забезпечує відмінну якість візуалізації при КТ-дослідженнях серця, в тому числі просторову роздільну здатність 21,4 пар ліній/см для точного кількісного аналізу стенозу коронарних судин.
Результат — дослідження, якому можуть довіряти і пацієнти, і їх лікарі.

Мінімальна доза для всього спектру досліджень
Алгоритм ітеративної реконструкції ASiR-V, реалізований в Revolution Discovery CT, дозволяє «знижувати» дозу без шкоди для діагностичної точності.
ASiR-V забезпечує просунуте моделювання шуму і об'єктів, щоб допомогти поліпшити низькоконтрастну роздільну здатність і зменшити шум і артефакти. Таким чином, ASiR-V забезпечує зниження дози до 82%, поліпшення просторового дозволу до 100%, контрастну роздільну здатність до 135%, зниження шуму до 91% і, на додаток, придушення артефактів.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Гентрі

 • Дисплей Xtream
 • Апертура — 70 см
 • Швидкість обертання — функція VariSpeed забезпечує поворот на 360 градусів за 0,4; 0,5; 0,6; 0,7; 0,8; 0,9; 1,0 секунди
 • Вбудовані світлові індикатори дихання і таймер зворотного відліку
 • Вбудована кнопка запуску сканування з таймером зворотного відліку
 • Нахил +/-30 градусів; 1 градус в секунду
 • Дистанційне регулювання нахилу з пульта оператора

Рентгенівська трубка Performix HD
Трубка Performix HD з електростатичним катодних коліматором дозволяє виконувати динамічне позиціонування і налаштування фокусної плями відповідно до протоколу дослідження і особливостей пацієнта. Теплоємність анода і широкий діапазон параметрів надають можливість гнучкого налаштування протоколів навіть у разі найскладніших досліджень у відділеннях інтенсивної терапії та кардіології без необхідності охолодження трубки.

 • Теплоємність — 8,0 MHU
 • Максимальна потужність — 100 кВт (835 мА)
 • Параметри малої фокусної плями — 570 мА при 120 кВ, стандартна роздільна здатність
 • Параметри малої фокусної плями — 420 мА при 120 кВ, висока роздільна здатність
 • Пучок під кутом 56° при віяловому скануванні
 • Тепловіддача: анод (макс.) > 2100 тис. тепл. од/хв; кожух (пост.) 648 тис. тепл. од/хв
 • Динамічний контроль переміщення по осі Z: постійна автоматична корекція положення рентгенівського пучка з метою блокування побічного рентгенівського випромінювання на початку і в кінці процедури спірального сканування
 • Високовольтний генератор HD: генерує постійне випромінювання високої потужності, необхідне для досліджень у відділеннях інтенсивної терапії та кардіології, а також при проведенні баріатричних процедур. Він також дозволяє швидко перемикати параметри напруги (кВ)
 • Вихідна потужність — 100 кВт

Отримати повний перелік характеристик системи Revolution Discovery CT ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Повна впевненість в діагнозі

Система Revolution Discovery CT — це нове покоління КТ-систем, що забезпечують високу роздільну здатність у візуалізації для постановки точного діагнозу при різних дослідженнях.

З її допомогою процедура КТ виходить за рамки традиційного аналізу анатомічних структур, дозволяючи отримувати кількісні характеристики хімічного складу тканин і додаткову інформацію про їх функції. При цьому доза опромінення пацієнта зводиться до мінімуму і зменшується необхідність в проведенні дорогих інвазивних процедур.

Revolution Discovery CT — система, яка сприятиме процвітанню медичного закладу, навіть у сучасних умовах обмеженого фінансування галузі охорони здоров'я.

 • Найкраща в класі просторова роздільна здатність — візуалізація найдрібніших деталей
 • Повний пакет експертних онкологічних додатків
 • Найвища якість діагностики в кардіології: для оцінки коронарного русла і планування транскатертерної імплантації аортального клапана
 • КТ-ангіографія коронарних артерій (CCTA) за час одного серцевого скорочення за будь-якої частити серцебиття
 • Повний комплект новітніх технологій, включаючи ітеративну реконструкцію останнього покоління ASiR-V, для збереження якості зображення при значному зниженні дози опромінення (до 82%)
 • Комфорт лікаря і пацієнта: прискорений робочий процес, зручний і інформативний дисплей Xtream, висока продуктивність

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Система Revolution Discovery CT з конфігурацією в 256 зрізів дозволяє виконувати стандартні медичні процедури з найвищим рівнем якості, забезпечуючи стабільно високу роздільну здатність при візуалізації і розширюючи діагностичні можливості різних клінічних досліджень. З її допомогою процедура КТ виходить за рамки традиційного аналізу анатомічних структур, дозволяючи отримувати кількісні характеристики тканин і виконувати розширену функціональну візуалізацію.

Для стандартних досліджень в галузі онкології, кардіології, неврології та урології, а також стандартних досліджень хребта, скелетно-м'язової системи та багатьох інших використовується більше 15 програмних додатків.

Система Revolution Discovery CT оснащена новими, унікальними для компанії GE Healthcare можливостями, такими як інтеграція додаткової функції SnapShot™ Freeze з режимом GSI Cardiac, технології Smart Technologies, наприклад, функція GSI Assist для оптимізації робочої процедури, а також новий дисплей Xtream, що підвищує продуктивність роботи персоналу.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Revolution Discovery CT (рос.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Revolution Discovery CT