Revolution CT

Опис

Спробуйте уявити комп'ютерний томограф, що може виконати якісно будь яке дослідження навіть в найскладніших пацієнтів. Спробуйте уявити томограф, що дозволяє отримати бездоганні результати в будь якому відділенні Вашої клініки.

 

Замовити

Прийшов час радикальних змін!

Комп'юторний томограф Revolution CT гарантує бездоганну якість зображення й унікальні діагностичні можливості, що забезпечуються поєднанням широкого детектору й високого просторово-часового розрішення в складі однієї системи. 

Ця КТ-система створена для того, щоб надати Вам інноваційні та диференційовані можливості, що застосовуються у всіх сферах Вашої клінічної практики.

Технології, що відповідають потребам Ваших лікарів.

В склад томографу Revolution CT входить унікальне обладнання для отримання зображень в режимі об'ємної реконструкції високої чіткості й технологія реконструкції зображення ASiR-V нового покоління, що забезпечує чудову якість зображення по всій площі охоплення детектору в 160 мм при зниженні дози опромінення 82%.

Детектор Gemstone Clarity озабезпечує сканування з ділянкою покриття 160 мм.

 

Новий томограф відрізняється покращеним просторовим розрішенням й постійною якістю зображення по всій ділянці сканування по осі   Z, що дорівнює 160 мм.

Найкраще в галузі значення ефективного часового розрішення (0.29 мс) забезпечується високою якістю обертання трубки (0,28 с) в поєднанні з технологією корекції руху коронарних судин, що дозволяє отримувати чудові зображення структур серця за будь якої ЧСС.

Конструкція системи збору даних забезпечує зниження електронного шуму на 25%, завдяки чому в умовах слабкого сигналу під час дослідження пацієнтів з великою масою тіла, підвищується якість зображень й пригнічуються артефакти.

Унікальна конструкція фокально орієнтованих модулів детектору дозволяє побороти такі обмеження широко-детекторних систем, як артефакти конусного променю.

Інноваційний 3D-коліматор забезпечує однорідність оцінки рентгенівської щільності тканин і мінімалізує розсіювання та артефакти, що викликані підвищенням жорсткості пучка, характерні для систем з широким детектором, знижуючи відношення розсіяного випромінювання до первинного більше, ніж на 50% порівняно з 160-мм системою з одномірним коліматором, що розміщений за пацієнтом.

Система Whisper Drive знижує шум, що утворюється під час сканування, більше ніж на 50%.

Томограф розроблений з розрахунком на довгострокову експлуатацію й випробуваний в умовах обертання трубки зі швидкістю 0,2 с, пришвидшення 70 g і швидкого переключення напруги.

Безконтактне струмознімальне кільце призначене для передачі даних між частиною, що обертається і стаціонарною частиною гентрі за допомогою радіочастотної технології зі швидкістю 40 Гб/с. Індукційне струмознімальне кільце забезпечує надійну передачу струму високої напруги.

 

 

Роблячи складні дослідження рутинними, а рутинні - експертними 

Інноваційний пристрій томографу Revolution CT* дозволить Вам удосконалити рутинні дослідження й доповнити діагностичні процедури останніми інноваційними рішеннями, які здатні оптимізувати роботу Ваших лікарів і провести КТ дослідження в найскладніших пацієнтів.

Ваші рутинні дослідження стануть експертними завдяки кращим у галузі показникам просторового розрішення в 0,23 мм і функції вмонтованого пригнічення артефактів.

Візуалізація всіх структур серця за один серцевий цикл з високим розрішенням та пригнічення артефактів руху коронарних артерій при будь якій ЧСС.  Сканування для оцінювання атеросклеротичних змін коронарних судин або комплексної оцінки серцевої діяльності може бути виконане без використання бета-блокаторів.

Нові режими сканування дозволяють швидко й точно планувати транскатетерну заміну аортального клапану (TAVI) з низьким аортальним навантаженням і використанням низької дози контрастної речовини.

Ви можете виконувати динамічні дослідження перфузії серця, мозку, печінки, нирок та інших органів та тканин з 16-см зоною сканування й точною оцінкою розподіленя в тканинах контрастної речовини, що вводиться внутрішньовенно.

Гнучкі протоколи сканування дозволяють мінімалізувати дозу опромінення, а широкий детектор виконувати сканування будь яких анатомічних структур в режимі 4D з візуалізацією потоку крові й руху органів. 

Ви зможете швидко проводити комплексне дослідження в травматології завдяки широкому детектору, високій швидкості руху столу  (до 300 мм/с) й зручному доступу до пацієнта через тунель шириною 80 см.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: