REVOLUTION ACT

Опис

Комп'ютерний томограф REVOLUTION ACT

Замовити

Комп'ютерний томограф Revolution ACT


Комп'ютерний томограф Revolution ACT - нове рішення, яке забезпечує достовірність діагностики. Система спеціально розроблена, щоб забезпечити сталість і швидкість в досягненні результатів високої якості.

Інноваційна система енергозбереження дозволить вам бути завжди готовим до роботи. Інтелектуальний робочий процес з безліччю автоматизованих інструментів допоможе вам досягти ефективності та більшого пацієнтопотоку.

Revolution ACT - надійна платформа з компактною геометрією (площа розміщення 10,1 м2), яка на 51% легше, ніж системи попереднього покоління, і володіє меншим енергоспоживанням. Всі ці переваги значно полегшують розміщення і інсталяцію системи.

Технології, які працюють для вас


Детектор Clarity
Нова панельна конструкція детектора Clarity забезпечує просторову роздільну здатність 18 п.л. / см, дозволяючи вам побачити більше. Система збору даних з детектора аналогічна тій, що використовується в системі преміум-класу Revolution CT, і покращує відношення сигнал-шум на 20%, забезпечуючи кращу якість зображення.

Технології Smart Dose


ViSR Об'ємна просторова реконструкція зображення

Покращені фільтри допомагають регулювати загасання фотонів і усувати шум без шкоди для роздільної здатності - для чіткої візуалізації в неврології, онкології і педіатрії.

ODM
Технологія розроблена для виконання функції віртуального щита. Зменшує променеве навантаження до 40% при візуалізації поверхнево розташованих тканин, таких як молочні залози і очі.

DOSE CHECK
Попередження про перевищення встановлених рівнів дози.

3D mA MODULATION
Оптимізує (відповідно до статури пацієнта і протоколу сканування) струм трубки в напрямках x-y-z при несуттєвому впливу на якість зображення.

DOSEWATCH ™
Універсальне рішення для регулювання дози опромінення. Програма забезпечує підтримання мінімально прийнятного рівня (ALARA) променевого навантаження, при цьому дозволяючи отримувати чіткі сфокусовані діагностичні зображення і запобігаючи надмірному опроміненню пацієнта.

Підвищіть ефективність своєї роботи: 

Розробники GE, натхненні системою преміум-класу Revolution CT, створили просту в освоєнні і використанні консоль Revolution ACT, 

що дозволяє здійснювати на 79% менше кліків. Revolution ACT пропонує заздалегідь запрограмовані в налаштуваннях протоколу загальні типи описів досліджень. Опис дослідження автоматично прив'язується до вибраного дослідження, що зменшує час налаштування сканування і кількість кроків, які необхідно зробити вручну.

Основні переваги:

Покращений ланцюг візуалізації:

Детектор Clarity

Проривна розробка компанії GE - сегментована, фокально-орієнтована конструкція детектора Clarity, яка значно покращує якість візуалізації. Ця інноваційна технологія була вперше представлена в індустрії ​​в системі преміум-класу Revolution CT.

Покращена просторова роздільна здатність

Детектор Clarity забезпечує просторову роздільну здатність 18 п.л. / см, що дозволяє отримувати зображення високої якості і надійно візуалізувати анатомію в 3D.

Зниження шуму до 20%

Інтегрована конструкція детектора, в основі якої лежать сучасні чіпсети і система збору даних, аналогічна тій, що використовується в системі преміум-класу Revolution CT для зниження шуму і досягнення високого співвідношення сигнал / шум, тобто для значного поліпшення якості зображень.

Енергозберігаюча конструкція

Компактна і енергоефективна конструкція: кожен детекторний канал споживає всього лише 2 мВт. У детекторі реалізовано інтелектуальне управління температурним режимом, тому підготовка до сканування займає всього кілька хвилин.

Ultra Kernel

Адаптивне коригування рівня посилення (AELA) покращує просторову роздільну здатність, зберігаючи при цьому стандартне відхилення пиксельного шуму. Це сприяє поліпшенню візуалізації невеликих анатомічних структур з високим контрастом.

 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: