Optima CT540

Опис

Висока якість зображень за низької дози

16/32-зрізова система Optima CT540 розроблена на основі останніх досягнень в області комп'ютерної томографії та призначена для тих, хто цінує швидкість, якість і зручність

 • 20 мм
 • 16/32 зр.
 • Загальна візуалізація

Замовити

Система Optima CT540 допомагає задовольнити потребу в надточних клінічних результатах, в підвищенні пропускної здатності, а також скоротити непотрібні кроки і звести до мінімуму трудомісткі операції.

Система Optima CT540 розроблялася як надійне рішення в області КТ, що забезпечує високу якість зображень з низькою дозою:

 • в онкології
 • в ангіографії
 • при малоінвазивних процедурах
 • в екстрених випадках

Швидкість з технологією IQE

Система Optima CT540 оснащується технологією IQE, за допомогою якої дослідження області грудної клітини, черевної порожнини і порожнини таза розміром до 70 см можна виконати за 10 секунд. Збільшення кроку спіралі дозволяє охопити більше анатомічних областей зі збереженням високої якості зображень.

Функція Varispeed допомагає вибрати потрібну швидкість отримання зображень в залежності від процедури. Метод прямої багатоплощинної реконструкції дає змогу отримати зображення майже миттєво — зі швидкістю 22 зображення в секунду.

За допомогою системи збирання цифрових даних Volara Digital якість зображення залишається високою навіть в областях з недостатнім рівнем сигналу (під час візуалізації плеча, стегна, при наявності металевих об'єктів, надмірній вазі пацієнта і т. д.).

ASiR і OptiDose — революція в управлінні дозою опромінення

Функції ASiR і OptiDose дозволяють знизити дозу опромінення зі збереженням діагностичної якості зображень.

Функції ASiR і OptiDose включають тривимірну модуляцію, яка автоматично регулює силу струму під час сканування по осях x-y-z. При отриманні зображень виконання колімації до опромінення пацієнта з метою блокування рентгенівського випромінювання не потрібне; ширина пучка випромінювання оптимізується для поліпшення геометричних параметрів. Колірне кодування під час роботи з педіатричними протоколами спрощує дослідження пацієнтів дитячого віку, розділяючи дані таких пацієнтів на вісім категорій з відповідними колірними маркуванням на підставі даних росту і маси тіла. Це допомагає вибрати оптимальний метод сканування, що підходить для дитини певної статури. Після кожного сканування створюється зручний для зберігання структурований звіт DICOM про дозу опромінення, в якому містяться параметри дози і зведені дані виконаної процедури.

Функція VISR

В основі методики об'ємної реконструкції в просторі VISR лежать тривимірні фільтри, які дозволяють знизити рівень шуму на зображенні (стандартне відхилення) без зниження просторових рамок, надаючи можливість чіткої візуалізації структур нервової і серцево-судинної системи, отримання високоякісних діагностичних зображень при більш низьких значеннях сили струму.

Новий рівень оптимізації робочого процесу

Система Optima CT540 оснащена функціями, які дозволяють оптимізувати і спростити робочий процес, зберігаючи високий рівень клінічної ефективності та точності на всіх етапах роботи.

Ви можете швидко змінювати режими стандартного позиціонування пацієнта і невідкладної комп'ютерної томографії, працювати в режимі попереднього сканування в реальному часі або автоматично запускати дослідження з контрастуванням — результатом залишаються незмінно високі якість і точність зображень.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Детектор
Комп’ютерний томограф Optima CT540 дозволяє отримувати зображення 16 зрізів з високою роздільною здатністю за один оберт. 24-рядний матричний детектор містить 21 888 чутливих елементів.

 • Колімірована товщина зрізу: 0,625; 1,25; 2,5; 3,75; 5; 7,5; 10
 • Низькоконтрастна роздільна здатність: 5 мм @ 0,32% при 6,67 мГр
 • Просторова роздільна здатність: 19,6 п.л. / см @ 0% MTF
 • Ефективність поглинання: 99%
 • 30-бітна система збору інформації (DAS) з можливістю отримання до 1968 проекцій за один оборот і зниженням рівня шуму на 33% — дозволяє отримувати якісні зображення дуже щільних об'єктів (плечовий пояс, тазостегновий суглоб, пацієнт з надмірною вагою, металеві об'єкти) і з низькою контрастністю м'яких тканин (голова, тіло, серце).

Гентрі

 • Апертура: 70 см
 • Кут нахилу: ±30°

Лазерні візири позиціонування з точністю позиціонування +/-1 мм.

Рентгенівська трубка
Металокерамічний блок трубки спеціально розрахований на дослідження, що вимагають великої кількості сканів без охолодження трубки.
Теплоємність: 6,3 МТЕ. Дві фокусні плями.

Генератор
Вихідна потужність: 53,2 кВт

Отримати повний перелік характеристик системи Optima CT540 ви можете, звернувшись за консультацією до фахівців Protech Solutions Ukraine.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Необхідні зображення. Очікуваної якості

КТ Optima CT540 об'єднує клінічний досвід і принцип безперервності робочого процесу, покликані допомогти в отриманні максимально достовірних результатів візуалізації.

Зручність і простота — від розташування пацієнта і до екстреної КТ в кілька натискань, від попереднього сканування в реальному часі і до контрастних досліджень з інтелектуальним запуском — результати залишаються незмінними: узгоджені і надійні прості у використанні рішення для візуалізації.

Турбота про пацієнтів і комфорт

 • Скорочення часу сканування дозволяє пацієнтам робити коротші затримки дихання і знижувати напруження.
 • Підвищення зручності для пацієнта під час сканування завдяки оптимізованій ергономіці столу і сканера.
 • Висока якість зображень при низькій дозі — діагностична якість зображень для точної діагностики за допомогою рішень з управління дозою і алгоритму ASiR.
 • Онкологія — виявлення, оцінка та подальше спостереження.
 • Ангіографія — швидкість і стабільна якість, що забезпечується інжектором Xtream для синхронізації параметрів сканування та ін'єкції.
 • Швидкі малоінвазивні втручання — розширені техніки візуалізації з реконструкцією в реальному часі і можливостями відображення.
 • Невідкладні стани — швидка діагностика в ситуаціях, коли рахунок йде на секунди.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

КТ-ангіографія — швидкість і відмінна якість

При постійній товщині зрізу 0,625 мм відсутня необхідність вибору між швидкістю і роздільною здатністю. Завдяки швидкості роботи і охопленню системи Optima CT540 створюється можливість оцінки артеріальної фази для більшості судинних сегментів. Додаток Xtream Injector дозволяє синхронізувати параметри виконання ін'єкції і отримання зображень. За допомогою функцій Autolaunch і Preprocessing у системі виконується автоматична підготовка до восьми варіантів для читання, що дозволяє істотно економити час. Крім того, функція видалення зображень кісток автоматично «вирізає» зображення кісткової тканини з рентгенографічних зображень, якщо в процесі дослідження виконується автоматичне відстеження судин і сегментація тромбів.

КТ в онкологічній діагностиці — виявлення, оцінка, спостереження

За допомогою Optima CT540 ви зможете проводити детальні дослідження анатомічних структур і осередків патології, формуючи повну і чітку діагностичну картину. Відмінна якість зображень, оптимізація робочого процесу, висока швидкість процедури, а також низькі дози допоможуть у виявленні і дослідженні невеликих патологічних змін, спостереженні за ними і докладної оцінки пухлини.

Високочутливі програмні технології, що лежать в основі додатків Lung VCAR і Colon VCAR, допомагають визначити, окреслити і охарактеризувати вогнища патології, а також спостерігати за їх зміною в часі. Аналіз і подальше спостереження за патологічними змінами печінки і лімфатичних вузлів можна спростити за допомогою інструментів автоматичної сегментації та алгоритмів реєстрації, які дозволяють зіставляти дані, отримані методами КТ, МРТ і ПЕТ/КТ.

Платформа OncoQuant надає надійні інструменти для повсякденної діагностики, лікування, подальшого спостереження і керування клінічними дослідженнями в онкології. До її складу входить набір інструментів для спрощення стандартної процедури кількісного аналізу (RECIST 1.0, 1.1, і WHO) та перевірки даних, отриманих в різний час методами КТ, МРТ, ПЕТ/КТ і тривимірної рентгенографії.

Моментальне виконання інвазивних КТ-досліджень

Додаток SmartView Fluoro поєднує в собі сучасні методи візуалізації з можливістю реконструкції і виведення зображень на екран в реальному часі. Незначна затримка при отриманні зображень — всього 0,2 секунди — дає впевненість при проведенні інвазивних процедур під контролем КТ, таких як біопсія пункції легенів і лімфовузлів, дренування, знеболюючі процедури і абляція. Ви будете знати точне місце розташування голки протягом всієї процедури і зможете змінювати положення голки з урахуванням дихальних рухів. Орієнтуючись на зображення на екрані, ви швидко досягнете цілі. Режим SmartStep дозволяє точно виконувати простіші інвазивні процедури.

Покращений робочий процес при проведенні КТ у відділенні невідкладної допомоги

Починаючи з укладання пацієнта і закінчуючи обробкою отриманих даних, томограф Optima CT540 надає ефективні можливості візуалізації, необхідні для швидкої діагностики в умовах, коли кожна секунда на рахунку.

 • Можливість перемикання між режимами стандартного позиціонування пацієнта і невідкладної комп'ютерної томографії
 • Режим екстреного сканування зі спеціальним інтерфейсом для швидкого початку дослідження в невідкладних ситуаціях
 • Інструмент Pitch Booster для прискореного сканування і збільшення протяжності сканування

Вдосконалений пульт управління дозволяє працювати з протоколами для різних анатомічних областей і швидко й ефективно виконувати перевірку, передачу та зберігання даних.

КОМП’ЮТЕРНІ ТОМОГРАФИ >>>

НА ГОЛОВНУ >>>

Brochure

Optima CT540 (англ.)

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче:

Optima CT540