OPTIMA CT580

Опис

Optima CT580 — передова система КТ-симуляції, що дозволяє поєднати всі переваги та забезпечити необхідний результат.

Система Optima CT580 містить всі технологгії, що необхідні для впевненого використання онкологами-радіологами, фізиками, дозиметристами, терапевтами. Таке може запропонувати лише компанія GE Healthcare.

Замовити

Система забезпечує:

  • Точність, дозволяючи виконувати  прецизійну візуалізацію та планування стандартних та складніших процедур променевої терапії.
  • Система підтримує інтегрований робочий процес завдяки безперешкодному зв'язку з комплексом ефективних засобів віртуального моделювання, які виробляє компанія GE та системами планування терапії.
  • Врешті решт, вона забезпечує можливість проактивного сервісного обслуговування, що включає в себе інтерактивні засоби, які допоможуть уникнути перебоїв у роботі.

Перевага в точності.

Система Optima CT580 безпомилково працює на всіх етапах: від планування терапії і збору даних до віртуального моделювання та безпроблемного підключення до систем планування терапії. 

Точне позиціонування пацієнта

Система Optima CT580 надає повну свободу для точного позиціонування пацієнта навіть в найскладніших ситуаціях. Наші столи, що сумісні з пристроями TG66, забезпечують точне позиціонування завдяки жорсткішій деці, що виготовлена з сучасного композитного полотна; така дека дозволяє розмістити пацієнта максимально стабільно. В системі поєднуються широкий тунель (80 см), поле зору при відображенні  65 см і передова конструкція столу для розміщення пацієнта. Це дозволяє зручніше розміщувати пацієнта, візуалізувати всю поверхню шкіри, що розширить можливості моделювання та планування променевої терапії.

Точний контроль зміщення

Ексклюзивна технологія Cine 4D компанії GE дозволяє ефективно вирішувати проблеми, пов'язані зі зміщенням об'эктів. Рішення для синхронізації з дихання Advantage™ 4D пропонують новий підхід до прецизійного планування променевої терапії для пухлин, що зміщуються. Цей передовий пакет містить інтегровані технології синхронізації за диханням, в тому числі Varian RPM™. Тепер спеціалісти зможуть отримати інформацію про весь діапазон зміщення важливих внутрішніх структур та осередків ураження під час дихання, щоб налаштувати обладнання для проведення променевої терапії пухлин, що зміщуються, в режимах з синхронізацією або без неї. Підтримка методів ретроспективної та проспективної синхронізації забезпечує цьому підходу повну універсальність. Зручні рішення, що ми пропонуємо, покликані забезпечити безпроблемну роботу на всіх етапах від сканування до планування терапії, і запропонувати різноманітні варіанти дій в будь яких клінічних ситуаціях.

Точна візуалізація

Завдяки генератору системи Optima CT580 потужністю 100 кВт та рентгенівській трубці Performix™ Pro VCT 100 з підтримкою сили струму 800 мА навіть в дуже крупних пацієнтів можна отримувати зображення максимально високої якості. Візуалізація дрібніших структур з підвищеною деталізацією дозволяє формувати точні контури. Система швидко реконструює зображення та без будь яких зусиль справляється з  чотиривимірними дослідженнями. .

Точне планування терапії

Ексклюзивна технологія microVoxel™, яку пропонує компанія GE, дозволяє отримувати оптимізовані зрізи субміліметрової товщини та реконструкцію до розміру окремих вокселів. Ця технологія дозволяє детально розглядати найдрібніші структури і точніше формувати контури та розробляти плани терапії.  Одночасно з цим DRR-зображення з високим розрішенням забезпечують чудову візуалізацію дихальних шляхів, м'яких тканин та кісток.

Рішення компанії GE для віртуального моделювання

Запропоновані нами рішення Advantage 4D допомагають легко та швидко проводити всі етапи від сканування до планування терапії, і пропонують гнучкий вибір варіантів дій в будь яких клінічних ситуаціях й потребах організації роботи. Функція Auto 4D дозволяє оцінити зміщення ще до того, як пацієнт залишить томограф, лише за чотири хвилини. Функція Auto 4D дозволяє автоматично поєднувати чотиривимірні зображення в групи та передавати їх мережею; зображення стають доступними на системі AdvantageSim™ MD або іншій системі планування терапії вже через 90 секунд чи навіть швидше.

Система AdvantageSim™ MD

Це багатофункціональне, але водночас просте рішення для КТ-моделювання дозволяє отримати точні дані для прецизійної локалізації, ідентифікації, вибору параметрів пучків та перевірки перед проведенням променевої терапії. Візуалізувати пухлини стає простіше завдяки  DRR-зображенням з високою деталізацією та чудовим низькоконтрастним розрішенням. Мультимодальне та мультифазне моделювання, що доповнює предову технологію GE 4D, в поєднанні з сегментуванням кількох органів одночасно підвищує точність та швидкість планування терапії. 

Вбудовані засоби поєднання

Вбудовані засоби поєднання дозволяють автоматично поєднувати набори даних КТ, МРТ, ПЕТ та ОФЕКТ, допомагючи лікарям точніше та впевненіше визначати мішені та контури важливих структур.

Точність

Для забезпечення вийняткової точності алгоритми жорсткого та такого, що настроюється поєднання оптимізовані за анатомічними ділянками і модальностями

Швидкість

Функція автоматичного об'єднування допомагає підвищити швидкість роботи, скоротивши тривалість трудомітскої процедури поєднання зображень до декількох секунд , а автоматичне розповсюдження результатів позбавляє необхідності виконувати поєднання в декілька етапів. Це особливо важливо під час роботи з МРТ-дослідженнями з кількома фазами та кількома ІП.

Простота використання

Результати можна прозорим чином експортувати в систему GE AdvantageSim або в будь яку іншу систему планування терапії. 

Перевага проактивного обслуговування

Стабільна та безперебійна робота системи допомагає співробітниками працювати впевненіше. Покладіться на технології сервісного обслуговування компанії GE, створені для швидкого реагування.

Система Optima CT580 RT містить цінну технологію, можливості якої не обмежуються передачею важливої інформації клініцистам.  В систему також вбудований ряд сипеціальних засобів, що забезпечують безпроблемну роботу.

Служба iLinq™

Служба підтримки за вимогою iLinq дозволяє лікарям та пацієнтам зекономити час: оператор може зв'язатися з представниками компанії GE безпосередньо з консолі візуалізаційної системи, просто натиснувши на кнопку. Представник компанії GE зможе підключитися до системи і відразу ж допомогти в діагностиці проблем, що виникли.

Система дистанційної діагностики InSite™ допомагає уникнути перебоїв у роботі завдяки інтеграції медичного обладнання з мережею цифрових послуг GE. Це дозволяє нашим спеціалістам без зусиль "заглянути всередину" вашої системи, щоб оцінити, діагностувати, а часто й усунути проблему в дистанційному режимі.

За допомогою інформаційного центру InSite спеціалісти компанії GE зможуть швидше вирішувати Ваші проблеми. В цьому центрі зберігаються результати тисяч процедур сервісного обслуговування - колективний досвід, до якого можна звертатися без жодних зусиль.

Результат - висока якість медичної допомоги.

Точність, інтегровані робочі процеси та проактивне сервісне обслуговування дозволяють Вам зосередитися на успішному проведенні променевої терапії. Завдяки цьому медичну допомогу можна буде надавати на якісно новому рівні. Система Optima CT580 RT допоможе зберегти цей високий рівень протягом довгих років, навіть якщо потреби змінюватимуться. Ця масштабована пропозиція, яка дозволить розширювати можливості Вашого онкологічного медичного закладу. Додаткові можливості (трубки підвищеної потужності, синхронізація за диханням, додатки для віртуального моделювання та ін.) відкривають шлях до створення конфігурації, що точно відповідає Вашим вимогам.

Набір рішень GE для онкології сертифікований відповідно до нових стандартів «Інтеграція середовища охорони здоров'я — променева онкологія (IHE-RO)».* Запропоновані нами рішення для онкології містять широкий спектр продуктів, які можуть задовольнити потреби Ваших пацієнтів. Діагностичне обладнання дозволяє отримати інформацію, що потрібна лікарям для прийняття відповідальних рішень. Досягнення в біології допомагають проводити в галузі онкології новаторські наукові досліди. Запропоновані нами засоби медичної діагностики сприяють розуміннюрозвитку захворювань з самих ранніх стадій, а гнучкі ІТ-рішення дозволяють отримувати потрібну інформацію в потрібному місці та в потрібний час.
Планування терапії — це важливий аспект роботи з онкологічними пацієнтами; важливий, але не єдиний. Компанія GE прагне запропонувати повний спектр рішень у сфері онкології. Завдяки комплексному асортименту продуктів та послуг ми допомагаємо замовниками приймати, в разі надання допомоги, обґрунтованіші виправдані рішення. Пов'язуючи весь процес медичного обслуговування в одне ціле, ми допомагаємо Вам залишатися на зв'язку і з колегами, і з пацієнтами.

  • Грудна клітина — швидке сканування за допомогою технології Pitch Booster робить можливим отримання зображень складних пацієнтів з охопленням 35 мм на секунду.
  • Черевна порожнина — швидкість та охоплення з можливістю реєстрації будь якої судинної фази.
  • Таз — висока якість зображень, отримана з меншим ризиком присутності артефактів руху під час коротшої процедури сканування завдяки технології Pitch Booster.
  • Судини — переваги технології  мікровокселів сцинтиляторів HiLight нового покоління в комбінації з новою системою збору даних.
  • Вілізієве коло та сонні артерії  — просторове розрішення та швидке отримання зображень забезпечується можливостями субміліметрового сканування (0,625 мм), значенням напруги (100 кВп), а також технологіями Smart Triggering та Pitch Booster.
  • Торакально-абдомінальна аорта — 20 мм датчик забезпечує швидкість та охоплення, що необхідні для реєстрації артеріальної фази

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: