OPTIMA 520

Опис

Ефективна і точна діагностика

Система Optima CT520 забезпечує ефективне проведення ангіографічних досліджень за рахунок випробуваної технології IQ Enchance. 

Замовити

Система Optima CT520 дозволяє чітко побачити анатомічні структури й ураження, скласти повнішу діагностичну картину за оптимізованого променевого навантаження. Зображення високої якості, раціональний робочий процес, висока швидкість збору даних й оптимізація променевого навантаження допомагають виявити та оцінювати дрібні ураження, спостерігати їх в динаміці або проводити детальне оцінювання росту пухлини.

Технологія ASiR забезпечує скорочення променевого навантаження на величину до  40% без шкоди для якості зображення. Це особливо важливо для процедур, в яких надзвичайно бажане низьке променеве навантаження. Наприклад, для пацієнтів з лімфомою або іншими патологіями, при яких необхідна більша кількість контрольних досліджень, а також для пацієнтів з підвищеною чутливістю до випромінювання. 

Нові перспективи

Система Optima CT520 відкриває зовсім нові перспективи для інтервенційних процедур.

Технологія SmartView Fluoro поєднує в собі передові методи візуалізації з реконструкцією та відображенням в реальному часі. Номінальна затримка видачі зображення лише в 0,20 забезпечує необхідну впевненість під час втручань під КТ-контролем, наприклад під час пункційної біопсії, біопсії легень та біопсії зачеревних лімфатичних вузлів, дренуючих процедур, лікування больового синдрому та абляції. Швидкий вивід зображень на дисплей по мірі проведення голки дозволить точно її позиціонувати.

Необхідний контроль втручань для менш складних випадків? Функція GE SmartStep в режимі натискання дозволить точно та ефективно виконувати прості процедури.

Оптимізація з системою Optima

Завдяки підтримці передових технологій і функції зниження променевого навантаження, система CT520 дозволяє зменшити дозу опромінення без шкоди для діагностичної інформації.

Компанія GЕ, беззаперечний лідер в технологіях зниження променевого навантаження, продовжує розробляти важливі функції оптимізації дози та впроваджувати їх в різні платформи. Система Optima СТ520 містить масу засобів, які допоможуть лікарям контролювати променеве навантаження, зберігаючи при цьому діагностичну якість зображень.
 Технологія ASiR 
 
У звичайній практиці зниження дози випромінювання призводить до збільшення рівня шуму (стандартного відхилення для пікселів) та кількості артефактів на зображеннях. Новаторська технологія адаптивної статистичної інтерактивної реконструкції ASiR, створена компанією GЕ, дозволяє вирішити цю проблему не просто маскуючи шум, а видаляючи його. Разом з цим технологія ASiR підвищує якість зображень за рахунок покращення низькокнтрастного розрішення. Це допомагає суттєво знизити променеве навантаження (на величину до 40%) без шкоди для якості зображень.
 
Технологія VISR 
 
Технологія реконструкції в об'ємному просторі зображень VISR пропонує тривимірний фільтр, який пригнічує шум без погіршення розрішення, сприяючи отриманню чітких зображень під час досліджень в неврології, онкології та педіатрії. За допомогою тривимірного фільтру VISR томограф забезпечує покращення якості зображень, що досягає 20% за умов того ж променевого навантаження, або ту ж якість зображень за умов зниження променевого навантаження на величину до 36%.
Функція Optidose забезпечує активний контроль над променевим навантаженням в дослідженнях різних типів.
  • Тривимірна модуляція дози автоматично корегує значення мА під час сканування по осях Х-У-Z. Модуляція забезпечує стабільну якість КТ-зображень на основі індексу шуму, встановлюючи значення мА не більше того, яке потрібне для отримання вибраної якості зображень.
  • Колімація  рентгенівського пучка, що падає, блокує рентгенівське випромінювання, що не використовується в формуванні зображення й оптимізує ширину пучка для покращення геометричної ефективності використання дози. 
  • Фільтр-«метелик» для формування пучка, що застосовується в томографі, підвищує однорідність рентгенівського випромінювання на детекторі, зводить до мінімуму поверхневу дозу й зменшує розсіювання випромінювання.
  • Протоколи досліджень дітей з кольоровим кодуванням забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування педіатричними дослідженнями; діти розділяються на вісім категорій, яким відповідають певні кольори, на основі маси тіла та статури, що допомагає лікарям вибрати потрібні параметри сканування.
  • Після кожного сканування генеруються структуровані звіти у форматі DICOM з параметрами променевого навантаження та чіткими даними про проведення процедури; ці звіти можна без зусиль архівувати.
Підвищення якості зображень в КТ
 
Система Optima СТ520 містить найкращі технології з попередніх платформ компанії GE; в першу чергу варто згадати новаторський алгоритм IQ Enhance. Серед інших передових рішень, що допомагають підвищити якість зображень та ефективність роботи з даними, можна назвати 24-розрядну цифрову підсистему збору даних Volara та функцію багатоплощинної реконструкції Direct МРR. Завдяки поєднанню потужності, просторового розрішення й інструментів оптимізації променевого навантаження система  Optima СТ520 забезпечує відмінну якість зображень та високоефективну візуалізацію навіть для таких випадків, як дослідження внутрішнього вуха, легень та кісток.
 
Швидкість 50-зрізової КТ-системи
 
Хто сказав, що заради швидкості потрібно жертвувати якістю зображень? Техгнологія IQ Enhance в системі OPTIMA CT520 допомагає оптимізувати баланс між швидкістю та якістю зображень. Технологія IQ Enhance пригнічує артефакти спірального сканування за використання тонких зрізів, щоб збільшити охоплення, підвищити якість зображень та скоротити променеве навантаження на пацієнта за рахунок більшого пітчу. Ця технологія забезпечує швидкість охоплення під час сканування, що аналогічна з КТ-системою з 50-зрізовим детектором.
 
Ефективна візуалізація
 
Система Optima СТ520 збирає кубічні набори даних найменшого практичного об'єму, дозволяючи отримувати зображення методами тривимірної візуалізації й багатоплощинної реконструкції (МРR) — охоплення 20 мм з ізотропними осередками розміру 0,625 мм. Це дає розрішення всього в 0,35 мм у всіх напрямках в будь якій ділянці тіла - з можливістю відтворення в будь який момент і в будь якій площині.
 
Ланцюжок формування зображення в системі Optima СТ520 створений на основі ексклюзивної підсистеми збору даних GE Volara, що має високу вираховувальну потужність для отримання зображень з високим розрішенням за низького променевого навантаження. Він знижує рівень шуму на величину до 33°/о, що призводить до чудової якості зображень навіть під час досліддення таких складних ділянок, як плечовий та тазостегновий сустави, і під час роботи з крупними пацієнтами. Окрім цього, ця підсистема збору даних зменшує рівень шуму за умов низького контрасту, дослідженнях м'яких тканин та гололвного мозку, а також під час досліджень у дітей.  Однак отримання даних - це лише перший етап. Швидка реконструкція зображень зі швидкістю передачі до 16 кадрів /с і технологія Direct MPR дают можливість оперативно обробляти й без зусиль аналізувати великі набори даних - під час досліджень на предмет легеневої емболії, в травматології, в КТ-ангіографії та ін.

Технологія IQ Enchance збільшує пітч спірального сканування та дозволяє виконувати дослідження з такою ж швидкістю охоплення, як у 50-зрізової КТ-системи. Завдяки даній технології з'являється можливість захопити артеріальну фазу, забезпечивши при цьому просторове розрішення, що необхідне для точної візуалізації дрібних судин і кількісної оцінки стенозу. Таким чином, IQ Enchance допомагає покращити баланс між швидкістю й якістю зображень.

Орієнтування на робочий процес
 
Функція Real-time Sсоut забезпечує виведення зображення топограми в реальному часі під час сканування. Зупинивши отримані топограми після того, як буде охоплений потрібний фрагмент тіла, можна уникнути непотрібного променевого навантаження на пацієнта. 
 
Програмний пакет SmartPrep дозволяє відслідковувати контрастну речовину в реальному часі. Сканування запускається автоматично, коли показник насичення контрастною речовиною за внутрішньовенного введення досягає заданого користувачем порогового рівня. 
 
Зручний процес виводу на друк пропонує ширший вибір форматів; користувач може визначати кількість зображень на кожному листку плівки або навіть налаштовувати формат плівки відповідно до необхідності. Також можна редагувати плівки для кількох пацієнтів паралельно та друкувати їх разом у межах одного завдання. 
 
Режим невідкладного сканування дозволяє запускати й виконувати невідкладні дослідження швидше, ніж під час звичайної процедури КТ. Оператори можуть налаштовувати дослідження за допомогою зрозумілих символів й автоматично позиціонувати стіл за допомогою сенсорного екрану й педального блоку.
Сканування пацієнта можна провести лише за декілька хвилин. Також робочий процес прискорюється за рахунок одночасного отримування, реконструкції та аналізу зображень. Протоколи для конкретних анатомічних структур, що пропонує консоль оператора, роблять перегляд ефективнішим. 
 
Інтерфейс ін'єктора Xtream автоматично задає параметри ргоботи ін'єктору й дозволяє синхронізувати сканування й ін'єкцію, зводячи до мінімуму ймовірність помилок оператора.  Протоколи можна програмувати попередньо за допомогою вікон налаштування ін'єкцій, що повністю інтегровані в протоколи КТ.

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: