INNOVA IGS 520

Опис

Ангіограф Innova IGS 520 допомагає побороти складнощі Вашої щоденної праці завдяки якості зображення, швидкості виконання процедур, рівню дози опромінення і надійності обладнання.

Замовити

Настав час переоцінки технологій візуалізації в інтервенційній кардіології.  Компанія GE представляє систему з візуальною навігацією, що забезпечує розширення можливостей під час виконання комплексних інтервенційних процедур завдяки інтеграції інноваційних технологій. 

Система Innova IGS 520 реалізовує інноваційний досвід компанії GE Healthcare в галузі ангіографічних систем з цифровитм плоскопанельним детектором:

 • Використання плоскопанельного цифрового детектору розміру 21х21 см з полем огляду ≈ на 30 % більшим порівняно з квадратним детектором 17,7 см.
 • Отримання неперевершеного результату в режимах низькодозової флюороскопії та зйомці завдяки високому коефіцієнту квантової ефективності (DQE).
 • Досягнення відмінної якості зображення, високого ступеню надійності, вдосконалених додатків та технології контролю дози опромінення.

Все це дозволяє довіряти системі навіть під час виконання найвідповідальніших та складних завдань.

Раціональний час процедури

 • Широкоформатний монітор 56".Багатофункціональний. Зручний. Підлягає адаптації. Отримуйте інформацію в зручному форматі, в будь який час, завдяки великому вибору попередньо збережених шаблонів. Оптимізуйте процес безпосередньо біля операційного столу, вибираючи потрібну конфігурацію екрану з усього різноманіття наявних шаблонів.
 • Інтеграція IVUS та FFR. Повна інтеграція Volcano s5i. Сенсорна панель управління, розміщення на робочому столі, дозволяє забезпечити більший комфорт та ефективність використання функцій IVUS та FFR системи Volcano, забезпечуючи синхронізацію даних пацієнта.
 • Сенсорна панель управління на робочому столі Innova Central. Консоль одним дотиком. Простий доступ до додатків та протоколів розрахунку дози опромінення за допомогою сенсорного екрану з інтуїтивним інтерфейсом біля робочого столу. 
 • Контроль параметрів гемодинаміки  Mac-Lab. Від інтеграції до синхронізації даних. Зображення, графіки та дані, що отримуються в режимі реального часу, дозволяють отримати всю необхідну інформацію.
 • Мультимодальна візуалізація й аналіз зображень за допомогою робочої станції AW. Переглядайте зображення та плануйте процедури в системі Innova за допомогою робочої станції AW. З легкістю плануйте процедури та відслідковуйте хід їх виконання в системі Innova, а також порівнюйте різні 3D-моделі, використовуючи функції обробки зображення з панелі управління біля операційного столу. 
 • IT-рішення для серцево-судинних досліджень. Система Centricity Cardiology Enterprise. Комплексне ІТ-рішення для серцево-судинних досліджень забезпечує легкий доступ до розширених клінічних даних, оптимізує робочий процес та дозволяє управляти фінансовою аналітикою.

DoseSense

Якісне зображення при адекватному дозуванні.

Система IGS 520 оснащена функцією DoseSense - комплексним набором інструментів, призначених для управління рівнем дози опромінення і таких, що дозволяють ще більше оптимізувати її ефективність.

 • Налаштовуйте та підбирайте параметри дози прямо біля операційного столу для досягнення оптимального балансу між якістю зображення та рівнем дози опромінення.
 • Підтримуйте якість зображення й оптимальний рівень дози опромінення за допомогою ексклюзивної функції AutoEX компанії GE Healthcare, що адаптує рівень дози для кожного хірурга та процедури в ході її виконання.
 • Використовуйте функцію InnovaSense зі спеціальним інтелектуальним детектором для визначення контурів пацієнта й оптимізації позиціонування. 

Для отримання більш детальної інформації або комерційної пропозиції, заповніть форму нижче: