Новини

Спеціалісти компанії Протек Солюшнз Україна відремонтували 94 апарати ШВЛ моделі iVent 201 виробництва компанії GE Healthcare

Компанія Протек Солюшнз Україна висловлює подяку народному депутату Андрію Жупаніну та всім, хто прийняв участь в організації та фінансуванні такого важливого проекту. Особлива вдячність нашим лікарям, які кожного дня рятують життя людей

читати

Компанія «Протек Солюшнз Україна» – учасник науково-практичної конференції «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні»

«Протек Солюшнз Україна» візьме участь у науково-практичній конференції Українського товариства радіаційних онкологів (УТРО) за участі міжнародних фахівців «Актуальні питання радіаційної онкології в Україні», присвяченої 100-річчю Національного інституту раку

читати

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Компанія "Протек Солюшнз Україна" вітає Вас з прийдешніми Новим Роком та Різдвом Христовим! Бажаємо стабільних ділових відносин, професійного зростання, процвітання і благополуччя, душевного тепла, щастя і любові.

читати

Медичні меблі за супер ціною

Знижки на медичні ліжка, каталки, гінекологічні крісла та крісло для забору крові - акція до 10-річчя компанії Protech Solutions Ukraine! Протек Солюшнз Україна пропонує неймовірно вигідні ціни на медичні меблі европейської якості.

читати

Компанії Протек Солюшнз Україна - 10 років!

Десятиріччя ми відзначаємо із значними досягненнями, великим досвідом та сформованим професійним колективом. Це досить вагомий термін, який дозволяє говорити про правильний шлях розвитку, за період якого, ми твердо стали на ноги, укріпили свої позиції на медичному ринку, завоювали довіру наших клієнтів. Ми з упевненістю дивимось вперед та повні рішучості рухатись далі, ставимо перед собою нові масштабні цілі з нашими колегами та партнерами.

читати

Пост-реліз конференції «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT»

14-15 червня у передмісті Львова пройшла перша конференція в Україні від компанії Varian Medical Systems і Протек Солюшнз Україна – «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT» (Innovations in Radiation Therapy). Ми зібрали під одним дахом українських, а також і зарубіжних професіоналів у галузі променевої терапії, щоб вони змогли поділитися досвідом, а також ознайомитися з останніми досягненнями сучасних технологій. Нашу конференцію змогли відвідати більше 60 чоловік з усіх областей України!

читати

Телешоу Voluson Live з Fred Ushakov і Stefano Guerriero!

Раннє сканування плоду від Fred Ushakov на телешоу Voluson Live! 29 травня 2018 року в 19:00 (за київським часом) Арно Дюжарден проведе чергове телешоу Voluson Live. Після короткого вступу Арно і його гості Fred Ushakov і Stefano Guerriero взаємодіятимуть з Вами і відповідатимуть на Ваші запитання вживу.

читати

Вебінар "4D в кардіологічному ультразвуці"

В цьому ексклюзивному 1-годинному вебінарі буде розглянуто: Огляд 3D/4D-зображень, чим насправді є 4D-зображення? Как использовать 4D-изображение и включать его в повседневные клинические исследования? И много других вопросов.

читати

Школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії».

13-14 березня в Києві на кафедрі променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика була проведена школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії». Дана подія проходить вже другий рік під ряд і збирає серед слухачів десятки спеціалістів з усіх регіонів України: зацікавлених співробітників кафедри, аспірантів, клінічних ординаторів та слухачів вказаного циклу, які вже працювали або збираються працювати на високотехнологічному обладнання променевої діагностики.

читати

Доплер-клуб: Цереброангіологія. Сучасні аспекти теоретичних і практичних питань

Компанія Протек Солюшнз Україна запрошує учасників і гостей конференції відвідати виставковий стенд, де будуть представлені нові досягнення компанії GE Healthcare в галузі ультразвуку. Ми покажемо Вам ультразвуковий апарат експертного класу Logiq e, а також портативну ультразвукову систему Logiq V2.

читати

Protech Solutions Ukraine бере участь в благодійній програмі проти раку молочної залози!

Наша компанія бере участь в жіночому забігу AvonPinkRUN. Вже цієї неділі, 8 жовтня, на наших УЗД апаратах Voluson S10 і Logiq V2 в спеціальній зоні ISIDA ми пропонуємо отримати безкоштовну ультразвукову діагностику молочної залози.

читати

Протек Солюшнз Україна на виставці «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я`2017»

На нашому стенді Ви зможете отримати інформацію про останні інформаційні технології та новинки медичного обладнання від GE Healthcare, Varian.Також у нас Ви зможете побачити медичні меблі від ведучих світових виробників Famed, Givas, Proma Reha

читати

Результати розіграшу "Протек Солюшнз дарує квиток на «Східноєвропейські ЗУСТРІЧІПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»

Ми готові привітати переможця нашого розіграшу "Протек Солюшнз дарує квиток на «Східноєвропейські ЗУСТРІЧІПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»!

читати

Запрошуємо Вас на конференцію з Материнсько-плодової медицини

Протек Солюшнз Україна разом з видавничим домом «ЕКСТЕМПОРЕ» чекають на Вас 7-8 квітня на «Східноєвропейських ЗУСТРІЧАХ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина». Ми ж, як пакртнери конференції, представимо частину наших УЗД сканерів від GE Healthcare: Logiq P7 і Logiq F6!

читати

Компанія Протек Солюшнз стала науково-технічною базою НМАПО ім. П. Л. Шупика

Protech Solutions Ukraine й НМАПО ім. П. Л. Шупика підписали контракт про співпрацю! Перепідготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері охорони здоров'я проходитиме на матеріально-технічних базах Протек Солюшнз Україна, офіційного дистрибютора GE Healthcare.

читати

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНИЙ КУРС «Досконала ехокардіографія - з чого почати»!

Перший з цілої серії навчальних курсів, які зацікавлять фахівців, що вже мають досвід роботи на апаратах УЗД, а також кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів, які хотіли б набути навички ехокардіографії.

читати

Protech Solutions представляє відео звіт з курсів УЗД "Доплерометрія в акушерстві й гінекології"

Компанія Protech Solutions Ukraine, як генеральний партнер Школи УЗД, взяла участь в курсі "Доплерометрія в акушерстві й гінекології" з ультразвуковими апаратами від GE Healthcare - Logiq P7, Logiq V5 (м. Львів 20-21/01/2017).

читати

Запрошуємо пройти Теоретико-практичний курс "Доплерометрія в акаушерстві та гінекології"!

Марцин Вехоць і Агнежка Ноцунь приїдуть у Львів 20-21 січня 2017 року, щоб поділитися з Вами знаннями й досвідом в галузі ультразвукової діагностики плоду. Protech Solutions Ukraine продовжує співпрацювати зі Школою штудерної ультразвукової діагностики й надає УЗД апарати GE Healthcare для «Live scan».

читати

Protech Solutions - технічний партнер курсу "Ультразвукова діагностика молочної залози - від норми до патології"

Запрошуємо Вас на курс "Ультразвукова діагностика молочної залози - від норми до патології". Protech Solutions Ukraine веде активну співпрацю зі Школою штудерної ультразвукової діагностики, тому ми маємо можливість поділитися з Вами знижкою, наданою організаторами.

читати