Новини

Пост-реліз конференції «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT»

14-15 червня у передмісті Львова пройшла перша конференція в Україні від компанії Varian Medical Systems і Протек Солюшнз Україна – «Сучасні технології в сучасній терапії - IRT» (Innovations in Radiation Therapy). Ми зібрали під одним дахом українських, а також і зарубіжних професіоналів у галузі променевої терапії, щоб вони змогли поділитися досвідом, а також ознайомитися з останніми досягненнями сучасних технологій. Нашу конференцію змогли відвідати більше 60 чоловік з усіх областей України!

читати

Телешоу Voluson Live з Fred Ushakov і Stefano Guerriero!

Раннє сканування плоду від Fred Ushakov на телешоу Voluson Live! 29 травня 2018 року в 19:00 (за київським часом) Арно Дюжарден проведе чергове телешоу Voluson Live. Після короткого вступу Арно і його гості Fred Ushakov і Stefano Guerriero взаємодіятимуть з Вами і відповідатимуть на Ваші запитання вживу.

читати

Вебінар "4D в кардіологічному ультразвуці"

В цьому ексклюзивному 1-годинному вебінарі буде розглянуто: Огляд 3D/4D-зображень, чим насправді є 4D-зображення? Как использовать 4D-изображение и включать его в повседневные клинические исследования? И много других вопросов.

читати

Школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії».

13-14 березня в Києві на кафедрі променевої діагностики НМАПО імені П.Л. Шупика була проведена школа-семінар «Експертні питання магнітно-резонансної і комп'ютерної томографії». Дана подія проходить вже другий рік під ряд і збирає серед слухачів десятки спеціалістів з усіх регіонів України: зацікавлених співробітників кафедри, аспірантів, клінічних ординаторів та слухачів вказаного циклу, які вже працювали або збираються працювати на високотехнологічному обладнання променевої діагностики.

читати

Доплер-клуб: Цереброангіологія. Сучасні аспекти теоретичних і практичних питань

Компанія Протек Солюшнз Україна запрошує учасників і гостей конференції відвідати виставковий стенд, де будуть представлені нові досягнення компанії GE Healthcare в галузі ультразвуку. Ми покажемо Вам ультразвуковий апарат експертного класу Logiq e, а також портативну ультразвукову систему Logiq V2.

читати

Protech Solutions Ukraine бере участь в благодійній програмі проти раку молочної залози!

Наша компанія бере участь в жіночому забігу AvonPinkRUN. Вже цієї неділі, 8 жовтня, на наших УЗД апаратах Voluson S10 і Logiq V2 в спеціальній зоні ISIDA ми пропонуємо отримати безкоштовну ультразвукову діагностику молочної залози.

читати

Протек Солюшнз Україна на виставці «ОХОРОНА ЗДОРОВ'Я`2017»

На нашому стенді Ви зможете отримати інформацію про останні інформаційні технології та новинки медичного обладнання від GE Healthcare, Varian.Також у нас Ви зможете побачити медичні меблі від ведучих світових виробників Famed, Givas, Proma Reha

читати

Результати розіграшу "Протек Солюшнз дарує квиток на «Східноєвропейські ЗУСТРІЧІПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»

Ми готові привітати переможця нашого розіграшу "Протек Солюшнз дарує квиток на «Східноєвропейські ЗУСТРІЧІПРОФЕСІОНАЛІВ: звичні втрати вагітності»!

читати

Запрошуємо Вас на конференцію з Материнсько-плодової медицини

Протек Солюшнз Україна разом з видавничим домом «ЕКСТЕМПОРЕ» чекають на Вас 7-8 квітня на «Східноєвропейських ЗУСТРІЧАХ ПРОФЕСІОНАЛІВ: материнсько-плодова медицина». Ми ж, як пакртнери конференції, представимо частину наших УЗД сканерів від GE Healthcare: Logiq P7 і Logiq F6!

читати

Компанія Протек Солюшнз стала науково-технічною базою НМАПО ім. П. Л. Шупика

Protech Solutions Ukraine й НМАПО ім. П. Л. Шупика підписали контракт про співпрацю! Перепідготовка та підвищення кваліфікації спеціалістів у сфері охорони здоров'я проходитиме на матеріально-технічних базах Протек Солюшнз Україна, офіційного дистрибютора GE Healthcare.

читати

ЗАПРОШУЄМО ПРОЙТИ ТЕОРЕТИКО-ПРАКТИЧНИЙ КУРС «Досконала ехокардіографія - з чого почати»!

Перший з цілої серії навчальних курсів, які зацікавлять фахівців, що вже мають досвід роботи на апаратах УЗД, а також кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів, які хотіли б набути навички ехокардіографії.

читати

Protech Solutions представляє відео звіт з курсів УЗД "Доплерометрія в акушерстві й гінекології"

Компанія Protech Solutions Ukraine, як генеральний партнер Школи УЗД, взяла участь в курсі "Доплерометрія в акушерстві й гінекології" з ультразвуковими апаратами від GE Healthcare - Logiq P7, Logiq V5 (м. Львів 20-21/01/2017).

читати

Запрошуємо пройти Теоретико-практичний курс "Доплерометрія в акаушерстві та гінекології"!

Марцин Вехоць і Агнежка Ноцунь приїдуть у Львів 20-21 січня 2017 року, щоб поділитися з Вами знаннями й досвідом в галузі ультразвукової діагностики плоду. Protech Solutions Ukraine продовжує співпрацювати зі Школою штудерної ультразвукової діагностики й надає УЗД апарати GE Healthcare для «Live scan».

читати

Protech Solutions - технічний партнер курсу "Ультразвукова діагностика молочної залози - від норми до патології"

Запрошуємо Вас на курс "Ультразвукова діагностика молочної залози - від норми до патології". Protech Solutions Ukraine веде активну співпрацю зі Школою штудерної ультразвукової діагностики, тому ми маємо можливість поділитися з Вами знижкою, наданою організаторами.

читати