Про нас

Компанія Protech Solutions Ukraine, займяється комплексним забезпеченням українських медичних закладів сучасним медичним обладнанням (комп'ютерні томографи, магнітно-резонансні томографи, ангіографи, ренген апарати), а також медичними меблями (медичні  ліжка, операційні столи, гінекологічні крісла) та різними витратними матеріалами. Ми готові запропонувати рішення для будь-яких діагностичних задач, починаючи від УЗД і закінчуючи візуалізаційними дослідженнями в галузі ядерної медицини.

Наші пріорітети:

 

 
Населення України було здоровим, завдяки проведенню обстеження і лікування за допомогою якісного медичного обладнання.

Лікарі були оснащені новою, сучасною, передовою медтехнікою, яка допоможе зробити роботу більш продуктивною і зручною.

Медичні установи отримували більший прибуток при менших витратах.Місія компанії

Наша робота спрямована на те, щоб кожен житель України міг забезпечити собі комфортні і якісні умови лікування та діагностики. Ми динамічно розвиваємося і вдосконалюємося з метою задовольнити найвибагливіші потреби наших клієнтів, постійно працюємо над розширенням асортименту і поліпшенням якості послуг компанії. При цьому намагаємося економно використовувати бюджет державних і приватних медичних установ в надії на довгострокове стабільне співробітництво.

 

Філософія компанії

Стати для медичних установ основним партнером з постачання медичного обладнання і надання сервісного обслуговування медичного обладнання на вищому рівні. У співпраці з провідними виробниками та кращими фахівцями стежити за постійними змінами в потребах лікарів і пацієнтів. А також, в тенденціях медичного ринку в інноваційному, надійному медобладнанні європейської якості і впроваджувати їх медичні установи України.

 

 Цілі та завдання

 

  • Впровадити в медичну практику українських лікарів інноваційні технології та міжнародні стандарти роботи
  • Оснастити державні і приватні клініки України медобладнанням високої якості і сервісними послугами світового рівня
  • Надати доступ населенню України до найбільш інноваційних технологій і прогресивних методів діагностики та лікування
  • Забезпечити можливість вітчизняним медикам працювати на останніх високотехнологічних новинках медичної техніки

 

Базові цінності

Повага і турбота про людей. Поліпшення якості життя людей - це головний орієнтир в нашій роботі. Ми прагнемо допомогти людям бути здоровими і радіти кожному моменту життя. Ми відчуваємо величезну повагу до тих, хто користується нашим медобладнанням та медичними меблями.

Якість. Якість медтехніки та винятковий сервіс лежать в основі нашої роботи. Ми надаємо споживачам медичне обладнання та сервісні послуги найвищого рівня за доступною вартості і зрозумілою і прозорою схемою співпраці.

Відповідальність. Зобов'язання перед людьми, репутація компанії, відповідальна робота - цінності, яких ми дотримуємося. Ми завжди виконуємо дані нами обіцянки заради максимального дотримання інтересів клієнтів.

Інноваційність. Ми пропонуємо своїм замовникам сучасні підходи і рішення, прогресивні технології та інноваційні методи діагностики і лікування. Ми вивчаємо світ, щоб запропонувати вітчизняним споживачам найбільш передові галузеві технології.

Командний підхід. Наша сила полягає у взаємній підтримці та повазі, а також в команді, яка поєднує досвід і професіоналізм зрілості з активністю і свіжими ідеями молодості. Єдність цих якостей створює позитивний імідж і добру репутацію нашої компанії. Ми працюємо в тісній співпраці як одна спільна команда, щоб щодня вдосконалювати способи ведення бізнесу і досягнення загальних цілей.

Професіоналізм і постійне вдосконалення. Ми не зупиняємося на досягнутих результатах. Постійний розвиток дозволяє нам підкорювати нові вершини. Змінюючи і удосконалюючи сьогодення, ми створюємо міцний фундамент для нашого майбутнього.

Стабільність. Ми - стабільна компанія, яка працює більше 5 років на українському ринку. Також, ми представляємо європейські бренди з 40-річним досвідом роботи і найвищою якістю медобладнання, медичних меблів та сервісних послуг.

Клієнтоорієнтованість. Ми прагнемо зрозуміти потреби і мотиви наших клієнтів і постійно покращуємо свою роботу, щоб максимально їм відповідати. Ми знаємо кожного клієнта особисто і намагаємося підтримувати довгострокові відносини з ними.

Партнерство. Разом з нашими партнерами ми ростемо і досягаємо неймовірних результатів. Спільна робота з такими всесвітньо відомими компаніями як GE Healthcare і Varian викликає гордість і бажання досягати нових вершин.

Результативність. Наша робота спрямована на те, щоб досягти конкретно поставлених цілей і як результат, бізнес наших клієнтів вийшов на новий рівень.


Компанія Protech Solutions Ukraine здійснює свою діяльність у тісній співпраці з відомими торговими марками:

  • GE Healthcare (США) - світовий лідер у виробництві медичного обладнання (в області медичної діагностики, сучасних інформаційних технологій, систем підтримки життєзабезпечення, а також розробки лікарських препаратів);
  • Varian (США) - компанія з виробництва обладнання променевої і протонотерапії;
  • Медичні меблі (Famed (Польща), Givas (Італія), Proma Reha (Чехія) - провідні європейські виробники медичних лікарняних меблів.

 

На головну >>>